[FS] Sistem prozora By [DV] Ognjen_Tomanic

Započeo Rex, Decembar 18, 2012, 19:48:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: LockeRâ,,¢ poslato Decembar 19, 2012, 14:47:13 POSLE PODNE
Stvarno [cenzura]o, skinete FS sa SA:MP foruma i promijenite ID objekta :S
Brt pogledaj moju FS i ostale...Skroz je drugacija...Ima 3D Text+u moje se cuva i 3D text i CreateObject...a sad jbg drugo je sto svi koristimo
OnPlayerEditObject i OnPlayerSelectObject ;)

Ova FS takodje nije posebna ali je zato idje stvaarno dobra jer znam i sam koliko puta kada sam mapo zaboravio prozor ubacit ...
ili ono kada ubacim pa moram za 180 rotirat..;)

Rex

CitatStvarno [cenzura]o, skinete FS sa SA:MP foruma i promijenite ID objekta :S

Brt pogledaj moju FS i ostale...Skroz je drugacija...Ima 3D Text+u moje se cuva i 3D text i CreateObject...a sad jbg drugo je sto svi koristimo
OnPlayerEditObject i OnPlayerSelectObject ;)

Ova FS takodje nije posebna ali je zato idje stvaarno dobra jer znam i sam koliko puta kada sam mapo zaboravio prozor ubacit ...
ili ono kada ubacim pa moram za 180 rotirat.

E to vam govorim,prije jedno 2sedmice radio sam jednu mapu u Map Editoru 2-3h,i naravno radio sam staklo(kad nisam crko) i na kraju sve uradim i sacuvam izadjem iz Map editora ubacim da testam kad ono sve dobro,samo na jedno staklo se providi

A veceras ili u petak cu uzeti sve neke korisne FS i napraviti nesto gotivno,vidjecete cim budem imao vremena da uradim. Mislim da ce pomoci mnogima (naravno svi cete dobiti creditse,cije Fs budem uzimao

@LooD, izvini bgti, nisam znao da si se toliko mučio :S

Rex

Ajd sada sto dzaba zapocinjemo svadju ako imate nesto protiv sto sam stavio FS ili sto sam je editovao samo recite da uklonim temu ?




dobar fs sve uredu
ali imate ovu fs http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=39401.msg295072#msg295072 za kreiranje svih objekata ingame
za koji mjesec na bsu ce biti fs kreiranje za sve jedan objekat :D

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."