[Pomoc]Kako da neki mod stavim u mta

Započeo [BG]Tommy Kaoz, Jun 05, 2011, 17:41:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kako da neki drugi mod stavim u mta i koji folder ista trabam staviti od nekog moda pomoc hitno???
Unapride hvala...
Balkan Games RPG

vlado_plavsic

Kako mislis mod za mta? Mislim da ne postoji mod za mta....

Mislim da neki mod ubacim u mta mpr CYBER ispravljam
Balkan Games RPG

vlado_plavsic

haha,na to mislis,To se ne ubacuje u mta nego izmapas ono sto hoces,save ga,nadjes ga tamo gde si instal MTA(za koji min cu ti napisem gde tacno),copy sve iz .txt fajla i convertijes ga (http://www.convertffs.com/) i stavis ga u GM(cyber) pod OnGameModeInit i to je to....pozz


EDIT:MTA San Andreas--->server--->mods--->deathmatch--->resources i u resources nadjes fajl pod kojim si save ono sto si izmapao....pozz i nadam se da sam ti pomogao :)
Poslednja Izmena: Jun 05, 2011, 17:49:03 POSLE PODNE od Vlado_Plavsic

znam to sve al kako da neki fajl stavim u MTA i da radim na njemu??
Balkan Games RPG

vlado_plavsic

Joj bre pa ne moze,Ono sto uradis mozes da stavis u GM,ne mozes ti iz gm-a da ubacis u mta...


ja mislim da on oce da CYBER mod da iz samp(pwn) u mta(lua) i da u mta ispravlja
Mario_Balukcic

vlado_plavsic

Citat: Mario_Martinez poslato Jun 05, 2011, 18:37:21 POSLE PODNE
ja mislim da on oce da CYBER mod da iz samp(pwn) u mta(lua) i da u mta ispravlja

Jel to moze?

Ne, nece 100 % . Misli da je skriptanje jednostavno i da se to sve radi InGame.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

vlado_plavsic

Valjda tako svi misle dok ne shvate da ne moze.....:S