[Pomoc] MTA

Započeo Spike, Jun 02, 2011, 22:42:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Spike

Danas sam tek skinio MTA,pa me zanima nesto

Ja skinem neciju mapu odavde,mislim kopiram objekte sa pastebin ( ovo npr:     CreateObject(8355, -521.8544921875, -3704.3779296875, 2.6500000953674, 0, 0, 0); )
Jel je moguce te objekte ubacit ponovo u MTA da ih ja jos malo uredim,ako je moguce kako da to napravim ?

Naravno. Preko Deluxe convertera nalepi kodove i u padajucem meniju odaberi "MTA DeathMatch map" i dobijene kodove sacuvaj u svom .map fajlu

http://gtamap.delux-host.com/converter/index.php
Poslednja Izmena: Jun 02, 2011, 22:55:23 POSLE PODNE od [BU][CH:FR] Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Spike

Sve sam to napravio...Ispod DeathMatch Map mi pisu ti kodovi,i sta da onda radim s njima?

Zamenis ih sa nekim kodovima u .map fajlu
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Spike

To sam sve napravio,i kad udem da mi ocita mapu te mape uopce nema medu onim starim

nemozes se ovo napraviti jer nemozes dobiti .meta fajl
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Naravno da moze ! Ja sam tako radio par puta kad sam pravio mapu zajedno sa drugom

Napravis mapu sa npr jednim objektom i sacuvas kao "mapa"

onda odes na Deluxe Converter, zalepis te kodove koje hoces i u padajucem meniju odaberes "MTA DeathMatch", kodove koje dobijes iskopiras, i zamenis sa kodovima u "mapa" .map fajlu !
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Spike

Sta prije nisi reko :D
Hvala ti valja