[Pomoc]Dudb

Započeo FireMan, Jun 02, 2011, 19:48:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Moj mod od 0
Detaljan opis problema:Kad ubacim dudb include jer stavljam y-ini system spremanja podataka dobijem sljedece errore C:\Users\Sa-Mp\Desktop\Balkan Nations Novi Mod\gamemodes\BNRP2.0.pwn(7557) : error 021: symbol already defined: "strtok"
C:\Users\Sa-Mp\Desktop\Balkan Nations Novi Mod\gamemodes\BNRP2.0.pwn(7572) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Sa-Mp\Desktop\Balkan Nations Novi Mod\gamemodes\BNRP2.0.pwn(9268) : warning 219: local variable "mod" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\Sa-Mp\Desktop\Balkan Nations Novi Mod\gamemodes\BNRP2.0.pwn(26756) : warning 203: symbol is never used: "ret_memcpy"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.

a kad maknem #include "dudb" onda compila bez errora i warninga


Napravio sam ali mi izbacuje 1 warning a to je:


C:\Users\Sa-Mp\Desktop\Balkan Nations Novi Mod\gamemodes\BNRP2.0.pwn(9268) : warning 219: local variable "mod" shadows a variable at a preceding level

new mod = 100; a kad to izbrisem dobijem 26 errora
Poslednja Izmena: Jun 02, 2011, 19:53:28 POSLE PODNE od FireMan

stavi na vrh #pragma ret_memcpy

makni taj strtok sto je na toj linij

isto tako ovaj mod makni

i postaj 7572
Poslednja Izmena: Jun 02, 2011, 19:57:01 POSLE PODNE od [AG] System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


probaj return 1;
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √