Nesto Novo za BS

Započeo [TS] Killer NO. 1, Maj 17, 2011, 15:38:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Johnny[E] poslato Maj 17, 2011, 18:04:49 POSLE PODNE
Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 17, 2011, 18:01:48 POSLE PODNE
Citat: Johnny[E] poslato Maj 17, 2011, 18:00:25 POSLE PODNE
Lepo,al na primer ja ovo nikad nebi stavio jer bi neko pomislio da drkam na balkan-samp  :D

Sve njihove programe jos pozadinu i itd :D
hhahhahahahaha jesi ti lood?  :D
Brate realno zamisli dodje ti neko i vidi sve balkan-samp ja bi prvo rekao Brate jel ti drkas na balkan samp :D

ljudi bolesni ste
STRANICA U IZRADI

Citat: Johnny[E] poslato Maj 17, 2011, 18:04:49 POSLE PODNE
Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 17, 2011, 18:01:48 POSLE PODNE
Citat: Johnny[E] poslato Maj 17, 2011, 18:00:25 POSLE PODNE
Lepo,al na primer ja ovo nikad nebi stavio jer bi neko pomislio da drkam na balkan-samp  :D

Sve njihove programe jos pozadinu i itd :D
hhahhahahahaha jesi ti lood?  :D
Brate realno zamisli dodje ti neko i vidi sve balkan-samp ja bi prvo rekao Brate jel ti drkas na balkan samp :D

ovdje sam vec dugo i nisam cuo nista ludje :/
ides u sig :)

Pa to nije zaludjenost nego pokusavas da nesto doprineses sajtu :/

ajde mi reci dosta sajtova ima Image Hosting...da li je to zaludjenost???

Dosta foruma ima Link Checker..da li je to zaludjenost..
Dosta foruma ima Svoj Radio...

Tako neki vole Slike pa prave to, neki vole muziku pa prave Radio a ja volim programe pa pravim to :D :D :D :D

hhahahahahahahh jonny[e] hahahaha koji kralj :D
Moras u potpis :D

ON:malo je previse sve ovo picture viver, YT Downlaoder, Media Player, ako napravis YT za balkan samp - to je kao neki "warez"
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [AG] System32 poslato Maj 17, 2011, 19:15:07 POSLE PODNE
hhahahahahahahh jonny[e] hahahaha koji kralj :D
Moras u potpis :D

ON:malo je previse sve ovo picture viver, YT Downlaoder, Media Player, ako napravis YT za balkan samp - to je kao neki "warez"

Gde pise na You Tube da su zastitili svoje Klipove da treba placati kako bi skinuo neki?
Kod njih imas premium da mozes da imas veci Upload, Pristup nekim Drugim klipovima...
To nije warez.

Warez ti je skidanje stvari koje su zasticene i sva prava tih stvari su zadrzana.

Ali na Balkanu sve mozes..ima Warez sajtova od 2 mil, a nisu na balkanu..sve ce se to ukunuti, samo sto Internet Policija ima na prvom mesto Teroriste i Pedofile i to tako Drogerase...pa ce polako i Warez sajtovi Doci na red

Citat: Killer NO. 1 poslato Maj 17, 2011, 16:10:01 POSLE PODNE
Mislio sam da malo nesto promenimo... ne moramo svi koristiti iste programe i to tako..uglavnom..lock ti ovo..vidim da ste ne zainteresovani...Pozz..ako uspijem nesto drugacije da napravim tj nesto sto ce bolje pomoci ponovo cu pitati ovde...
Al kuzis da svi koriste popularne i kvalitetne programe poput MPC, Winamp i slicnih... Rijetko tko ce ti koristiti to tvoje, preporucam ti da napravis nesto vece... Na engleskom, onda bi se vjerovatno naslo ljudi koji bi skinuli... Ako znas programirati otvori website i tamo objavljuj takve programe... Ali opet... Za sve ljude, ne samo za BS forumase :)

Citat: [Modern] Sonny poslato Maj 17, 2011, 19:23:05 POSLE PODNE
Citat: Killer NO. 1 poslato Maj 17, 2011, 16:10:01 POSLE PODNE
Mislio sam da malo nesto promenimo... ne moramo svi koristiti iste programe i to tako..uglavnom..lock ti ovo..vidim da ste ne zainteresovani...Pozz..ako uspijem nesto drugacije da napravim tj nesto sto ce bolje pomoci ponovo cu pitati ovde...
Al kuzis da svi koriste popularne i kvalitetne programe poput MPC, Winamp i slicnih... Rijetko tko ce ti koristiti to tvoje, preporucam ti da napravis nesto vece... Na engleskom, onda bi se vjerovatno naslo ljudi koji bi skinuli... Ako znas programirati otvori website i tamo objavljuj takve programe... Ali opet... Za sve ljude, ne samo za BS forumase :)

Cekaj dok se proslavim na Balkanu pa cemo nesto vece :D

Admini i ostali Nadlezni Lock ovo..da ne bi otisli prdaleko..ideja nije prosla...Pokusacu sa necim Drugim...

XxKeKoxX

Samo da znas lipo je sto si se potrudio....

Citat: <F>Deda poslato Maj 17, 2011, 17:57:06 POSLE PODNE
Moze samo jedno pitanje! :D u kojem si to programu radio :D ?
pretpostavljam u VB ( visual basic-u )

OT: lijepo je to sto se trudis... ;)

Neznam cemu taj tvoj BS Media Player, kad je includeano od Win Media Playera, ako vec slazes, slozi bas svoje, sa codecima itd..

Sve u svemu ok izgleda, ali je to totalno bespotrebno.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.