G-Unit

Započeo [GU]Spoky, Maj 25, 2011, 22:10:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: sonic poslato Maj 26, 2011, 16:27:30 POSLE PODNE
Citat: [CH] Mac Taylor poslato Maj 25, 2011, 22:18:20 POSLE PODNE
Citat*Zabranjeno je na ovaj nacin reklamirati servere! (Postoji mjesto na forumu za takve stvari a takoder mozete svoj server reklamirati i u svom potpisu!)

I malo kopirate CH koliko ja vidim

Primjer 1 - Boje texta
Primjer 2 - 3d text na kolodvoru

i da sta ti znaci 3play mozda si htio da kopiras rol3play od CH isto ja nezz



server je jos u izradi i da uzeo sam te boje kao primjer to se sve jos testa.. i covjece nemoj dolazit ljudima previse pametovat samo reci valja/nevalja i to je to  >:(

Role3play je pisalo nesta sam zeznuo! i da da vam kazem nesto nije to sve od vas poteklo da samo znate niste vi stvorili SAMP! i ja ne kopiram nista nit cu kopirat, sutra mi stize host dat cu vam ip i docete vidit da nista nije kopirano..

ja bih rekao da jest , razmisli malo prvi samp server na balkanu je upravo CH sto znaci da je sve od nas poteklo :*










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


hahahahahah pa je prvi server na balkanu, al nemora znacit da je sad sve sto je slicno kao na ch odma kopirano.. a u ostalom CH je svima idol, svi mi zelimo imati server kao oni zar ne? al neide ja sam te textove uzeo samo da vidim kako to izgleda to sam samo testo a ti me tu napadas  :D nemoj da me djuro ganja radi toga  :D

Lockaj to vise oce se svadjat  >:(
Poslednja Izmena: Maj 27, 2011, 00:18:37 PRE PODNE od sonic

cristiane

Koliko puta treba da kažem da se vi ne brinete o drugim serverima,samo stvarate svaÄ'u i spam.Ima za to ko da se brine.

Citat: [rajvoSA:MP] CadrRa poslato Maj 26, 2011, 18:18:28 POSLE PODNE
Samo ti je naziv kanta ( ne vrijdjam ) brate sto to slusas bolan xD
Poslusaj malo G-Recordz da cujes buraz sta je Sarajevo rap ;)
http://www.youtube.com/watch?v=6qZeh5Dk8Xo checkiraj ;)

Mora se malo i strano slusat, al naravno da se slusa i domaci rap, hvala na ocjene mape su sve moje, al ni meni se neke ne svidjaju pa cu ponovo neke stvari mapat, ako itko treba pomoc oko mapanja nek me pita ako treba sta izmapat ja cu svejedno vijesim na tom MTA non stop  :D

Sta nisi sliko ove nove mape? ti stavio svoje prve  :D

cristiane

Citat: [G-unit] Ivica poslato Maj 29, 2011, 17:35:32 POSLE PODNE
Sta nisi sliko ove nove mape? ti stavio svoje prve  :D
Veće budale u životu nisam vidjeo,sam sebi govori što nisi slikao.

??? ahahahah ma ne vec tu sam kod njega na kompu kad kod mene virus pa moram rusit windowse pa sam doso kod njega po cd hahahah  :D

cristiane

Citat: [G-unit] Ivica poslato Maj 29, 2011, 17:48:40 POSLE PODNE
??? ahahahah ma ne vec tu sam kod njega na kompu kad kod mene virus pa moram rusit windowse pa sam doso kod njega po cd hahahah  :D
Ti kod njega i pitaš ga preko foruma "što nisi slikao",davno sam i te fazone slušao.Al et bolje po tebe da bude tako kako kažeš.

ma pusti ga to je on htjeo da napisem pa da stavi nove slike  :P