[Objasnite mi] Koji ku*ac Soprano?

Započeo ZicMortal, Maj 18, 2011, 16:42:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Dajte mi objasnite... shvacam da je Soprano vlasnik foruma i sve... i bio sam na CH forumu par puta ... i vidio sam brdo oglasa (oglasavanje, marketing sta li vec)... pa me zanima zasto takva, da nekazem govNa rade i na ovome forumu?



Mislim .. o cemu je rijec? Ovo je jedan obicni oglas. Sve u redu, ali sta to ima raditi na SA:MP forumu??? Gdje se ljudi uce skriptati, gdje pronalaze nova iskustva bla bla, tocnije => 'Na ovom forumu možete pronaći dosta dobrih tutorijala koje su napravili pojedini skripteri/programeri'... šta li već.


Komentari: Molio bih da se suzdržite loših komentara (mada me pretezito to niti ne zanima), samo mi je ogavno gledati forum sa brdo oglasa i gluposti... pa me ljuti sta je soprano poceo to i na ovome forumu. To mi smeta za jedan ovakav forum.

Ali nije samo stvar u tome. Pocelo se gubiti sve... gdje je nestao onaj stari jadni SA:MP sa dobrom ekipicom na njemu? Gdje je onaj trud na ovome forumu? U 'filteskripte i include fileovi' se vecinom nalaze neke nepotrebne i bezvezne stvari (po meni). Maksimum truda je ovdje postao skinuti i prevesti neku skriptu.
Ma daj -.-

Dajte mi objasnite, netko?

objasnjenje: odjebi onda kad ti se ne svidja!
ti oglasi tu stoje mjesecima... nece ch stalno financirat vase glupiranje!



lock
Poslednja Izmena: Maj 18, 2011, 16:44:40 POSLE PODNE od Dude

Citat: ZicMortal poslato Maj 18, 2011, 16:42:49 POSLE PODNE
Dajte mi objasnite... shvacam da je Soprano vlasnik foruma i sve... i bio sam na CH forumu par puta ... i vidio sam brdo oglasa (oglasavanje, marketing sta li vec)... pa me zanima zasto takva, da nekazem govNa rade i na ovome forumu?



Mislim .. o cemu je rijec? Ovo je jedan obicni oglas. Sve u redu, ali sta to ima raditi na SA:MP forumu??? Gdje se ljudi uce skriptati, gdje pronalaze nova iskustva bla bla, tocnije => 'Na ovom forumu možete pronaći dosta dobrih tutorijala koje su napravili pojedini skripteri/programeri'... šta li već.


Komentari: Molio bih da se suzdržite loših komentara (mada me pretezito to niti ne zanima), samo mi je ogavno gledati forum sa brdo oglasa i [cenzura]osti... pa me ljuti sta je soprano poceo to i na ovome forumu. To mi smeta za jedan ovakav forum.

Ali nije samo stvar u tome. Pocelo se gubiti sve... gdje je nestao onaj stari jadni SA:MP sa dobrom ekipicom na njemu? Gdje je onaj trud na ovome forumu? U 'filteskripte i include fileovi' se vecinom nalaze neke nepotrebne i bezvezne stvari (po meni). Maksimum truda je ovdje postao skinuti i prevesti neku skriptu.
Ma daj -.-

Dajte mi objasnite, netko?


Mislim da si pogrijesio adresu na koju ces se obratiti, pomoc potrazi na http://www.bolnica-vrapce.hr