Balkan Street REKLAMIRANJE!

Započeo [LC]Markomen, Maj 12, 2011, 22:54:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

HAHAHA ja opste nisam vlasnik ja sam normalan igrac koji snimam video za njih i rank 5 sam u GSF.
Nemoj mnogo da seres  :D :D
Vidi se ovde koje dete ko nije,a monk od razliku od tebe ima 16 godina a ja 14,5
Nemoj da zapocinjes svadju da nebi bilo problema.
A i kote ovde ista ko pitao da odgovaras samo pogledas i cao!
EDIT: Jer se ja ovde jedini zalim!
NE!

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=25103.0
Poslednja Izmena: Maj 13, 2011, 17:16:09 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

oce ko lockat ovu temu ??
mislim da bi bilo vrijeme.

Mikic95

Bezveze se svaÄ'ate i tu neÅ¡to raspravljate kad Balkan Street nije uopće na Službenoj listi tako da on nema NIKAKVE veze sa Balkan SA:MP.
A i te vaše neke "žalbe" na reklamiranje su dopizdil* svima. Šta misliš da se CH,BU,ED i ostali serveri stalno žale na reklamiranje, pa to bi forum bio pun tih s*anja.
Jednostavno smislite nešto kako bi mogli zaustaviti to reklamiranje i banujete igrače koji reklamiraju, jer ovim nećeš ništa puno postić.

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 13, 2011, 17:24:32 POSLE PODNE
Bezveze se svaÄ'ate i tu neÅ¡to raspravljate kad Balkan Street nije uopće na Službenoj listi tako da on nema NIKAKVE veze sa Balkan SA:MP.
A i te vaše neke "žalbe" na reklamiranje su dopizdil* svima. Šta misliš da se CH,BU,ED i ostali serveri stalno žale na reklamiranje, pa to bi forum bio pun tih s*anja.
Jednostavno smislite nešto kako bi mogli zaustaviti to reklamiranje i banujete igrače koji reklamiraju, jer ovim nećeš ništa puno postić.

Slusas ti mene nisu oni reklamirali ovako nego su nekako lockali server i promenili ime servera kao Novi IP>......
Pa da su to uradili CH,GF,BU odavno bi bili prijavljeni abuse
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Mikic95

I šta sad ? Opet to nema nikakve veze s ovom zajednicom. Prijaviš ih TI abuse službi i riješena stvar. Sigurno neće nitko sa Balkan Sampa to uradit umjesto tebe.
Kako god okreneÅ¡ ovakve teme su bespotrebne, al to je vaÅ¡a stvar   ;)

Balkan SA:MP im može samo zabraniti da promoviraju svoj server na ovom Forumu i to je to   ;)
Poslednja Izmena: Maj 13, 2011, 20:03:32 POSLE PODNE od [ED] ..Hawks..

Gunex

Sine kako ja vidim ovde je neki Mcafee_Brate
mcafe je Filip_Veskovic znam ga ...
A to nemam pojma za hack ,ja znam da ti nisam ja hakovo
Balkan Street hakuje servere samo one koji rekalmiraju kod njega i tako nikad vise to ne rade...
A za tu psovku cemo da vidimo..!! -.-

A i nisam ja na gamehosting.rs i nemoj da lazes tu neke prijave ili sta vec kad nemas pojma o tome
ja sam u kgb hostinga a i imam svoj hosting
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 23:16:51 POSLE PODNE od Dude