SA:MP

Započeo kizla, Januar 09, 2010, 14:41:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kizla

Imam promblema sa SA:mp om naime kada stisnem na ono da ude u server i meni se onda se meni SanAndreas sInglplayer pokrene kako to popraviti?

Meni se to desilo i ja sam samo reinstalirao samp sad sve radi :D

Citat: kizla poslato Januar 09, 2010, 14:41:41 POSLE PODNE
Imam promblema sa SA:mp om naime kada stisnem na ono da ude u server i meni se onda se meni SanAndreas sInglplayer pokrene kako to popraviti?
probaj ponovo skinut samp to je i meni jednom bilo nesjecam se sta sam uradio

Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 09, 2010, 23:22:56 POSLE PODNE
Citat: kizla poslato Januar 09, 2010, 14:41:41 POSLE PODNE
Imam promblema sa SA:mp om naime kada stisnem na ono da ude u server i meni se onda se meni SanAndreas sInglplayer pokrene kako to popraviti?
probaj ponovo skinut samp to je i meni jednom bilo nesjecam se sta sam uradio

Spammeru, ovaj post je bio stvarno nepotrebam a sta sam mu ja odgovorio gore...doddem sad ujutro na forum vidim sve zaspamano tvojim s**njima...PRESTANI!!

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 10, 2010, 09:26:11 PRE PODNE
Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 09, 2010, 23:22:56 POSLE PODNE
Citat: kizla poslato Januar 09, 2010, 14:41:41 POSLE PODNE
Imam promblema sa SA:mp om naime kada stisnem na ono da ude u server i meni se onda se meni SanAndreas sInglplayer pokrene kako to popraviti?
probaj ponovo skinut samp to je i meni jednom bilo nesjecam se sta sam uradio

Spammeru, ovaj post je bio stvarno nepotrebam a sta sam mu ja odgovorio gore...doddem sad ujutro na forum vidim sve zaspamano tvojim s**njima...PRESTANI!!
ae ti suti ti ovdje imas na sve odgovor svakom si loncu poklopac zato suti

Ajde vi oboje sutite.Chris ti si prvi koji ovdje nema pravo nekome govorit da je spammer jer su tvoji postovi boze sacuvaj,od tih 450postova mogu na prste jedne ruke izbrojat kvalitetne postove stoga nemoj vise molim te.Doktor vec sam reko da ti je 80% postova apsolutni offtopic/neka gluposti/sami citati.Ovaj put vas obojicu opominjem da se smirite jer cete stvarno ic na hladenje.

Baff

-probaj ponovo reinstall sa-mp
-moras imati i 1.0 verziju GTA:SA
-probaj pobrisati gta_sa.set koji ti se nalazi vecinom nalazi u mojm(tvojim -.-' ) dokumentima/GTA San Andreas User Files (C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\GTA San Andreas User Files)

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 10, 2010, 09:26:11 PRE PODNE
Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 09, 2010, 23:22:56 POSLE PODNE
Citat: kizla poslato Januar 09, 2010, 14:41:41 POSLE PODNE
Imam promblema sa SA:mp om naime kada stisnem na ono da ude u server i meni se onda se meni SanAndreas sInglplayer pokrene kako to popraviti?
probaj ponovo skinut samp to je i meni jednom bilo nesjecam se sta sam uradio

Spammeru, ovaj post je bio stvarno nepotrebam a sta sam mu ja odgovorio gore...doddem sad ujutro na forum vidim sve zaspamano tvojim s**njima...PRESTANI!!


Haha ti mu govoris

Citat: dinkO14 poslato Januar 10, 2010, 12:39:16 POSLE PODNE
Ajde vi oboje sutite.Chris ti si prvi koji ovdje nema pravo nekome govorit da je spammer jer su tvoji postovi boze sacuvaj,od tih 450postova mogu na prste jedne ruke izbrojat kvalitetne postove stoga nemoj vise molim te.Doktor vec sam reko da ti je 80% postova apsolutni offtopic/neka gluposti/sami citati.Ovaj put vas obojicu opominjem da se smirite jer cete stvarno ic na hladenje.

Pa kad smo ga banali na ch forumu pa je vamo dosao, banajte dok nije kasno haha ;D


Odsutan dok ne doÄ'em.


kizla

Hvala vam svima promblem je rijesen

btw da ne otvaram jo tema mozete mi reci kako da ubacim u SA.MP Debug komande znaci kada nesto napravim kako to da mogu vidjeti u samp debugu

Baff

Citat: kizla poslato Januar 10, 2010, 14:48:27 POSLE PODNE
Hvala vam svima promblem je rijesen

btw da ne otvaram jo tema mozete mi reci kako da ubacim u SA.MP Debug komande znaci kada nesto napravim kako to da mogu vidjeti u samp debugu

ja MISLIM da nemozes to(99% sam siguran)...SA-MP Debug ti je samo za spremanje pozicija i spremanje pozicija auta :O

sta ti skriptas ubaci u mod pa testuj :P