[MAP] Party kuca na vodi u San Fieru + Lift system [UNIKATNO]

Započeo Gotti747, Maj 03, 2011, 20:44:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mappujem za svoj Freeroam  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Zanimas se za RP u LS mod GF edit budes samnom owner oces ?

Ne, hvala. Nemam vremena za editovanje RP-a imam i ovako puno obaveza sto se tice RL-a a jos vise sampa ;)

sry.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato Maj 03, 2011, 21:54:13 POSLE PODNE
Citat: .:RTV:. poslato Maj 03, 2011, 21:50:10 POSLE PODNE
8/10,predobra ideja i vrlo dobro provedena,jedino napravio si razmak u kuci,ko da je podjeljen ana dva dijela,ali to je mozda prolaz xD inace mogao si staviti koju palmu van ili tako nes :)

koj razmak ?

http://img600.imageshack.us/i/sjow.jpg/

na taj dio mislim

pa u svakom kaficu valjda postoji prolaz nije sve natrpano  ::)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ideja - 9 / 10
Realizacija - 9 / 10

Jedino mi se nesvidja sto je prazno ono.Ti stojis na staklu i dodje do tebe platforma,ti stanes na nju i ona te odvede do ulaza ?

To nelajkam jer to bi islo samo napred nazad,kao u igricama kakvim i bilo bi tu cekanja kada bi se posjetio kafic.Ali dobra bi ideja bila kada bi stavio taj prolaz na drugu stranu tako ako se vec ide tom nekom platformom do ulaza da se kroz stakla vidi more i sl. Tako da i sami pogled do ulaza kroz prozor bude predivan  ;)

Hvala  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri