OMG!Jel ovo samo kod mene ili kod svih?

Započeo [LC]Markomen, April 30, 2011, 01:53:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako bacio se malo na mapiranje doslo mi nestho da mapiram i naso sam tamo onaj SAMP Logo i dodo ga i stavio ga i da testam u gamemodu i ono idem na mesto da vidim dali je sve lepo ono kao neki asteroid prekrilo pola LS-a,i ja sam iz moda izbrisao logo taj i tog asteroida nema i sve je ok!
Ali nerazumem kako drugi serveri dodaju onaj Samp logo a nema im asteroida?
Pomoc :)
I kako da resim to jbt da nema tog asteroida nego SAMP logo :)
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

kakav asteroid? Bgt ja iam u svom serveru normalan logo, mozda zato sto si konvertao mapu preko Deluxa ili neceg drugog a to ne ide tako!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato April 30, 2011, 02:09:11 PRE PODNE
kakav asteroid? Bgt ja iam u svom serveru normalan logo, mozda zato sto si konvertao mapu preko Deluxa ili neceg drugog a to ne ide tako!
www.convertffs.com tu sam konvertiro -.-
A u MTA kada testiram sve je normalno,a u samp kada ubacim i to neki asteroid -.-
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Zato sto moras posebno uzet ID objekta zbog replacea jer nije jos napravljeno da automatski konvertira iz 0.3c objekta MTA u samp....

OMG!

Koristi trazilicu imas teme kako se konvertuju 0.3c objekti nazad u samp !
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri