[POMOC] Nemogu igrati na serveru

Započeo Mirnas_Tajic, April 20, 2011, 12:12:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

Vako kada udjem na svoj server Bad Boys ja koristim mod Balkan Evolution i ono kadunesem sifru i odem Proced nemoze dalje ima Bug.a ostali igraci mogu da igraju ali ja nemogu neznam sta je.Reinstal sam San Andreas i sve ali opet nista cccc mogu igrati na svim serverima ali na svom nemogu dali znate u cemu je problem

Kakve ovo ima veze sa samp klijentom ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mirnas_Tajic

Pa ima veze jer nije do servera vec je do mog kompa... svi ostali mogu igrati ali ja nemogu

Postavi slike.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mirnas_Tajic

Nemogu uslikati jer se zaledi nemogu micati misem nemogu nista  :'( odma moram restart ali drugim igracima nije ovako ,oni mogu igrati lijepo

black_dota

Citat: Mirnas_Tajic poslato April 20, 2011, 18:07:53 POSLE PODNE
Nemogu uslikati jer se zaledi nemogu micati misem nemogu nista  :'( odma moram restart ali drugim igracima nije ovako ,oni mogu igrati lijepo
Onda ovo nije dobar board.

Premestam temu.

Citat: [LC]crozzer poslato April 30, 2011, 16:40:34 POSLE PODNE
Jeli mislis zaledi ti ekran nemozes nista...Usred i tako meni...




Ako ti je ukljucen skajp izgasi ga...

ne budali
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Dovoljno dugo si na forumu da mozes da si imao priike da procitas pravila!
LOCK!