[POMOC] Verzija servera

Započeo Mirnas_Tajic, April 26, 2011, 17:26:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

Vako zanimame ovo neko kaze npr: verzija servera 3.0 nekontam sta je to kakava je razlika izmedju verzije 1.0 i 3.0 mozetel mi objasniti

Pa nzm tačno da ti objasnim ali to ti označava frazu u kojoj se nalazi server.. npr krenuo si da radiš mod i nazoveš ga Bad Bozs v1.0.0 i posle mesec dana ga updatujes i taj update označiš kao v1.0.1
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

To ti po svom izboru dodaješ/odabireš...Kad ubacis neke vece stvari podignes ga za 1 kao sto ti je Gotti objasnio...

Svaki sljedeci veci broj je novijka serija koliko ja znam.
Npr kad su dizali sa 0.3a na 0.3c dodali su da se hauba moze dignut i spustit,gepek dignut i spustit svjetla palit i gasit i sl.
Znaci tako ti je i sa modom.
Kad otvorim srvr imam v1.0 dodje update za 1 mjesec dodam nove organizacije,poslove textdravove i sl. i postavim na v1.1 ili mogu odmah na v2.0 sljedeci update isto v1.2 ili v3.0

sve zavisi od licnog izbora i trenutnog razvoja skripte/programa

detaljno vise ovdje: http://en.wikipedia.org/wiki/Software_versioning



Mirnas_Tajic