Balkan Expres ?????

Započeo Nenad#Jamaica, April 25, 2011, 16:40:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zanima me zasto drugi po jacini server rp na balkanu NIJE VISE NA LISTI SLUZBENIH SERVERA ?

ZicMortal

Mislis drugi po jacini non-roleplay servera? Aha... Pa neznam.

Zato šta su otišli s ovog foruma.

Citat: Jadnicak poslato April 25, 2011, 16:40:50 POSLE PODNE
Zanima me zasto drugi po jacini server rp na balkanu NIJE VISE NA LISTI SLUZBENIH SERVERA ?

bahatost sinko -.-'  :D

Da ali opet vi imate tu neku listu sa tim pravilima???? a BE ispunjava pravila :///

BE je otiÅ¡ao sam ako sam dobro obaveÅ¡ten,a i ne verujem da će se ikada vratiti nakon Å¡to su izvreÄ'ali onako BS.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Slazem se sa be... jer ni BS ne postuje BE i zato su u pravu... svi ih vredjaju da su nacionalisti i slicno..a kad se malo bolje ovdje procacka po forumu videces da su veci nacionalisti "Obrezani" nego likovi sa BE!!

Balkan Express je uklonjen i vlasnici banani i sad su otvorili "svoj balkan samp" pa sretno im bilo.

Correlli

Citat: Jadnicak poslato April 25, 2011, 16:40:50 POSLE PODNE
Zanima me zasto drugi po jacini server rp na balkanu NIJE VISE NA LISTI SLUZBENIH SERVERA ?
Po ćemu su oni to drugi najbolji RP server na Balkanu? Po broju igrača? Igrači nisu sve što se gleda.

Citat: Jadnicak poslato April 25, 2011, 16:43:46 POSLE PODNE
Da ali opet vi imate tu neku listu sa tim pravilima???? a BE ispunjava pravila :///
BE je dobio ban ovdje baš zbog glu*osti i politike koje su provodili ovdje i pravila koja nisu ispunjavali. Nije dovoljno da server ispunjaje samo uvjete za službenu listu.

Citat: Jadnicak poslato April 25, 2011, 16:47:29 POSLE PODNE
Slazem se sa be...
Onda idi na njihov forum.

Citat: Jadnicak poslato April 25, 2011, 16:47:29 POSLE PODNE
jer ni BS ne postuje BE i zato su u pravu...
BS je poštovao normalne korisnike na ovom forumu, zato je BE i uklonjen. I BS je poštovao i BE zajednicu dok god nisu bili otjerani, a otjerani su bili zato što su pravili sran*e svaki dan... Tako da ne znam po ćemu su oni u pravu?

Citat: Jadnicak poslato April 25, 2011, 16:47:29 POSLE PODNE
svi ih vredjaju da su nacionalisti i slicno..
Ma kakvi, daleko su oni od pravog pojma nacionalista, prije bi im dao naziv fašisti.

Citat: Jadnicak poslato April 25, 2011, 16:47:29 POSLE PODNE
a kad se malo bolje ovdje procacka po forumu videces da su veci nacionalisti "Obrezani" nego likovi sa BE!!
Muslimani na ovom forumu nikada nisu bili problem, niti su ikoga vrijeÄ'ali, a tebi ide ban zbog toga!
Poslednja Izmena: April 25, 2011, 17:18:14 POSLE PODNE od Correlli