[Pomoc] /exit Bug

Započeo Borekâ„¢, April 22, 2011, 03:03:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Street Stories
Detaljan opis problema:Imam bug na kucama, svaku kucu mogu kupit i mogu uc u nju ali nemogu izac iz nje. Ako netko zna u cemu je problem i kako da ga rjesim, nek mi se javi!
Dio skripte:./.
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):./.

to je vjeciti bug na SS naj lakse je da ibrises iz moda da se spawna u kuci....al mjenja mod SS je najgori

Citat: sampzone poslato April 22, 2011, 11:36:45 PRE PODNE
to je vjeciti bug na SS naj lakse je da ibrises iz moda da se spawna u kuci....al mjenja mod SS je najgori

Evo promjenio sam gm sada koristim cyber al je opet bug na kucama. Sve kuce se mogu kupit al opet se nemoze /exit iz kuce. Kako da se rjesim toga buga?

Johnny

Izlazis iz kuce na tipku F ili Enter.  ::)

Na Cyberu mozes izaci iz kuce samo ako udjes u nju,ako se spawnas u kuci nemozes izaci !!!
Zato nitko ne koristi Cyber !!!

Citat: Dave poslato April 24, 2011, 16:28:36 POSLE PODNE
Na Cyberu mozes izaci iz kuce samo ako udjes u nju,ako se spawnas u kuci nemozes izaci !!!
Zato nitko ne koristi Cyber !!!
Koristi...
Ne koriste neznalice koje ne znaju to popraviti, pise da nije mod namjenjen za pocetnike ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: [RTV-TDM] Waka-Waka.exe poslato April 24, 2011, 16:32:52 POSLE PODNE
Citat: Dave poslato April 24, 2011, 16:28:36 POSLE PODNE
Na Cyberu mozes izaci iz kuce samo ako udjes u nju,ako se spawnas u kuci nemozes izaci !!!
Zato nitko ne koristi Cyber !!!
Koristi...
Ne koriste neznalice koje ne znaju to popraviti, pise da nije mod namjenjen za pocetnike ;)

Aj onda ti nama reci kako to popravit

ajde ti promjeni cyber posto od svim modova na BS forumu taj ima bugova kao svi zajedno!!!