[POMOC] Admin komande ne rade

Započeo PavleD, April 24, 2011, 10:37:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PavleD

Pozz. skripta koju koristim je Faction Mode imam lvl 1340 i ulogujem se probam neku komandu iz admin helpa i nista se ne desava ni jedna bez /makeadmin i lider radi ... sta da uradim i jos me ne spawna na mjesto nego zabaguje na pocetku logovanja ulogujem se i nista stoji i kasnije kada diram ono spawn spawnuje me na selu nekom ... ?  kako to da promenim

Citat: PavleD poslato April 24, 2011, 10:37:35 PRE PODNE
Pozz. skripta koju koristim je Faction Mode imam lvl 1340 i ulogujem se probam neku komandu iz admin helpa i nista se ne desava ni jedna bez /makeadmin i lider radi ... sta da uradim i jos me ne spawna na mjesto nego zabaguje na pocetku logovanja ulogujem se i nista stoji i kasnije kada diram ono spawn spawnuje me na selu nekom ... ?  kako to da promenim

Kada pokrenes server, pojave ti se neki textdrawovi..tu onda otidji kao Afk, tj spusti citavu igru...zatim nakon 10 min digni ponovo taj prozor prodadice..ni ja to nisam uspeo da resim..nesto jako sporo loaduje :D

najbolje onda dodas na pocetku neki uvod kao Ucitava Se da pise preko cjelog ekrana i meni se sporo loaduje pa sam to dodao...:)..
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)