CroElite Update

Započeo Scoffield, April 18, 2011, 10:00:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Jutros oko 10h Je bio update scriptali i mappali smo Ovih dana i jutros je bilo UPDATE .... ownership uradjen ali zbugan nemozete ga koristiti dok ga ne Popravimo.......Dodjite na serveru Pogledajte sta je updateom doslo takodje pogledajte nas server Ako vam se Svidi Ostanite xD....

Nas ip:184.82.107.152:7783
Nas Forum: www.croelite-samp.com

Uzivajte!!

Updatom Je Doslo:

AutoSalon.
Kafici.
Picerije.
Parkinzi.
Mall.
Bolnica.
Trafike.
Prodavnice.
Kupovina Oruzija i trening.
Kada imas dvoje oruzija jedno ti ide na ledja...ako imas i pistolj dodje ti na BUT.
Kada sednes na motor odma ti se stavi kaciga kada ustanes makne se!

Dodjite i pogledajte sta smo sve pripremili ya vas

Ovo vam je psolednja tema da se otvorili ovde, shvatam ja reklamiranje, ali ovo je preterano.
Od sada sam u jednu temu postajte!

Da vam objasnim malo bolje

Auto Salon komande

/v buy,/v sell,/v sellto,/v lock,/v paintjob,/v statcode>auto mozete kupiti tamo gde je ona oznaka GROTTI kod puta za SF

Kafici nalaze se na spawnu,na burgu i po ostalim delovima grada komanda je /drink

Picerije nemam sta puno objasnjavati samo stanete na pickup i izaberete jelo

Bolica je izmappana dosta

Trafike se nalaze svuda po gradu i u nijma mozete kupiti neke sitnice

Radnje,verovatno znate mozete kupiti cigarete,sat,mobitel,masku,sok i te stvari koje ne mozete naci u trafici komanda je /kupi

Kupovina oruzija ,svaka banda ima svoj HQ gde se naze oruzija a po gradu imaju GunShopovi /kupioruzije ili /buygun

Za motor i kacigu nemam sta objasnjavati

DropGun System mozete baciti oruzije na zemlju komandom /bacioruzije ili /boruzije skraceno i podici ga /podignioruzije i /poruzije skracemo

Pozdrav, vas CroElite Admin Team.
Poslednja Izmena: April 18, 2011, 20:22:24 POSLE PODNE od SteXi™.ılllı.

ZicMortal

Demir i kompanija... puj server reklamerski i botovski -.-'

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato April 18, 2011, 20:48:46 POSLE PODNE
Demir i kompanija... puj server reklamerski i botovski -.-'

Oprostite za offtopic
Stvarno nemam rijeci,ako je to tako kako Zic kaze  :-\  ::)

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato April 18, 2011, 20:48:46 POSLE PODNE
Demir i kompanija... puj server reklamerski i botovski -.-'

Da imas pravo imam stvarno botovsku ekipu, potrudit cu ti ju nabrojati:
Vlasnik,Glavni Skripter:Don Sergio
Vlasnik, Pomocni Skripter i Maper: Johnny[E]
Vlasnik, Glavni Maper: KeKo
Head Admin: Scoffield
Admin, Pomocni Skripter i Maper: SteXiâ,,¢.ılllı.

Stvarno smo botovi :(
Puno hvala.
Sergio
/

Pa Demir nije b*t?
Sve što je njegovo po meni je b*tovsko, ali to je moje mišljenje. I ekipa vam je super, reklamira gde stigne i kud stigne, ajoj Bože. Vi mislite da mi ništa neznamo i ne vidimo? Samo vam prećutimo.
Al nećemo sad svaÄ'u, srećno.

Svi su u pocetku bili botovski server 8) 8) 8) Eo ti primjer CroHerza postoji 3-4 godine i najbo**vs** server koji je uspio po meni...MGaju PGaju DBaju SKaju sto im se cefne veze o RPu nemaju sto o njima nepricate???Svi se bojite od Djura zato i nepricate nista protiv CHa...I nasli ste onda Servere koji su u usponu da ganjate kako ovo kako ono....

Dobar srv ne obazirite se...Extra sto ste ovo sve ubacili

Mikic95

Sretno sa serverom.


CroHerze ima 250+  igrača, a većimom su djeca koja imaju manje od 12-13 godina. Tako da ti te igrače nikad nećeÅ¡ moći naučiti pravom RP-u, a i jednostavno je nemoguće zbog prevelikog broja igrača. Sad možete vi usporediti LSRP on ima i viÅ¡e igrača od CH i RP je 100 puta bolji, al mi smo na Balkanu   ;)

haha mi imamo botovsku ekipu zic respect hahahah....Jebote i ja Neverujem da se vi raspravljate sa ovim botovima....ja sam dobar Admin i nisam head 1337 sam...imamo dobrog scriptera koji se sada vratio a jedno vrijeme nije scriptao imamo johhnya koji je veoma iskusan i dobar admin...vlasnik...jer je bio i na da ne pominjem server Balkan Sty.......al ipak ekipa nam je veoma dobra u odnosu na decu sa edimaxa.....Vidim bre tamo onaj jedan lider dal groove street il nezz ni koji je....znam ga u RL dijete nema ni 10 godina znam mu brate koji ima 16 god drug moj i igra na nas server a isto njegov brat sa vaseg servera igra kod nas al ja ne obazirem paznju na njega....jer imate decu i botove zic ti si sam jedat BOTIC i nemoj nista da pricas....ovde ja zavrsavam i molim vas da ovo locate jer necu da vrijedjaju i pljuju po serveru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hvala by : Scofield

cristiane

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 19, 2011, 12:42:02 POSLE PODNE
haha mi imamo botovsku ekipu zic respect hahahah....Jebote i ja Neverujem da se vi raspravljate sa ovim botovima....ja sam dobar Admin i nisam head 1337 sam...imamo dobrog scriptera koji se sada vratio a jedno vrijeme nije scriptao imamo johhnya koji je veoma iskusan i dobar admin...vlasnik...jer je bio i na da ne pominjem server Balkan Sty.......al ipak ekipa nam je veoma dobra u odnosu na decu sa edimaxa.....Vidim bre tamo onaj jedan lider dal groove street il nezz ni koji je....znam ga u RL dijete nema ni 10 godina znam mu brate koji ima 16 god drug moj i igra na nas server a isto njegov brat sa vaseg servera igra kod nas al ja ne obazirem paznju na njega....jer imate decu i botove zic ti si sam jedat BOTIC i nemoj nista da pricas....ovde ja zavrsavam i molim vas da ovo locate jer necu da vrijedjaju i pljuju po serveru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NemaÅ¡ ti Å¡ta Zicu govoriti niti ga vrijeÄ'ati,mi dobro znamo ko si prema tome bolje bi ti bilo da malo uzmeÅ¡ u obzir svoje ponaÅ¡anje da ne bi kasnije bilo kasno.