prebacivanje GM-a na 0.3

Započeo Tomek, Decembar 06, 2009, 17:01:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Da li mi moze netko pomoc oko tog, tu sam malo previse zapeo. Imam jedan mod koji je za 0.2 server, a zelio bih ga za 0.3, i trebao bih ono da ne moras upisivat login nego ti se pojavi automatski i samo upises sifru...
Mnogi me znaju, a mnogi misle da znaju.

skines sa sa-mp.com windows server 0.3a i stavis taj mod koi oces prebacivat u gamemode mapu servera,compilas ga i to je to

ugl. evo ti pa "slusaj" ovde http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=129766.0

;)
Uskoro svoj mod pravim :P kakav-takav xD

EDIT:Jebo mod da je meni proc u skoli xD

to sam skuzio i napravio, nego sad me muci ovaj login/register. Napravio sam ovako:
public OnPlayerConnect(playerid)
{
if(IsPlayerNPC(playerid)) return 1;
new pName[24], s[128], pstr[64];
GetPlayerName(playerid,pName,sizeof(pName));
format(pstr, sizeof(pstr), "nadimci/%s.ini", pName);
if(!fexist(pstr))
{
format(s, sizeof(s),"Dobro dosao/la, %s.\nTrenutno nemate registriran nadimak.\nMolimo vas da upisete lozinku i pritisnite Registiraj.", pName);
ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_INPUT,"Registriraj se:",s,"Registriraj","Prekini");
}
if(fexist(pstr))
{
    format(s, sizeof(s), "Dobro dosao/la %s.\nVas nadimak je registriran.\nMolimo upisite lozinku i logirajte se.", pName);
ShowPlayerDialog(playerid,2,DIALOG_STYLE_INPUT,"Logiraj se:",s,"Login","Prakini");
}
return 1;
}


Sad me muci onaj OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
to bih trebao stavit, ali neznam na koji nacin u ovom GM-u kojeg detaljno preuredujem
GM je: LARP, Los Angeles Roleplay...
Mnogi me znaju, a mnogi misle da znaju.