Yamaha koji ti je kiseli krastavac?

Započeo MatijaCH, April 22, 2011, 00:01:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jbm ... neznam dje da postam ovu temu...neda mi se ni trazit dje da je postam iskreno receno...imam prituzmu na yamahu... omg jos se nemogu smirit...locko je temu gta V (dojmovi,misljenja) wtf...razlog dao neki link teme dje se raspravlja u kojem gradu bi htjeli da se odvija gta V omg daj nemoj jebat vise...zna da cu sad pobrat ban ko kucu...al jbg...ide mi stvarno vise na kurac pravi se krastavac po forumu...mozda sam ja u krivu al stvarno sam poludio...presto sam skriptat...ako me banaju samo bih htjeo pozdravit sve clanove ovog foruma...bili ste pre dobro svaka cast !! pozdrav od mene !
Vise ne skriptam!!!
Ako vam treba pomoc oko PC-a posaljite mi PM...pomoc cu vam ako znam !

Ja volim Kisale ksrastavce! XD Btw. imas Druge CO administratore,zali se njima na PM nemoras otvarati Teme  ::)

Da ne radi dobro svoj posao već bi mu skinuli SMOD-a. A ja koliko vidim, on ga dobro obavlja. Tvoj je problem što neznaš pravila da pročitaš i da skontaš kako i šta ide na forumu.

cristiane

Citat: MatijaCH poslato April 22, 2011, 00:01:21 PRE PODNE
Jbm ... neznam dje da postam ovu temu...neda mi se ni trazit dje da je postam iskreno receno...imam prituzmu na yamahu...
Žali se na mene preko PM-a (-Co) Administratorima,ne otvaraj glu*pe teme.

Citat: MatijaCH poslato April 22, 2011, 00:01:21 PRE PODNE
omg jos se nemogu smirit...locko je temu gta V (dojmovi,misljenja) wtf...razlog dao neki link teme dje se raspravlja u kojem gradu bi htjeli da se odvija gta V omg daj nemoj jebat vise
Ne se*ri,kupi si naočale pa pogledaj malo bolje.Ime teme sam promjenio pa sam onu zaključao pošto je ova sticky te dosta je u nju postano.




Citat: MatijaCH poslato April 22, 2011, 00:01:21 PRE PODNE
...zna da cu sad pobrat ban ko kucu...al jbg...ide mi stvarno vise na [cenzura] pravi se krastavac po forumu...
Pobrat ćeš ban i svoje kisele krastavce u mozgu ako nastaviš.
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 00:19:01 PRE PODNE od yamaha

Ma banaj me slobodno...Zast si locko onu temu kad je u onoj temi vec od pocetka pocelo raspravljat o grafici,likovima i ostalome kao i o novostima!! o izlasku gta 5 za kojeg jos nista nije sigurno...a u onoj temi se raspravljalo o gradovima u kojima bi ljudi zeljeli da se odvija radnja...to nije isto... :-\ ...btw dobro vidim... bio sam neki dan kod okuliste  :-*...vidio sam da si onoj temi promjenio ime :S
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 00:27:41 PRE PODNE od MatijaCH
Vise ne skriptam!!!
Ako vam treba pomoc oko PC-a posaljite mi PM...pomoc cu vam ako znam !

cristiane

Znam šta radim prema tome nema potrebe da se ti zamaraš.