[POMOC]Mod parkour

Započeo [MX]Vito aKa Santina, April 18, 2011, 21:29:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz,ovako skinuo sam parkour cleo mod i cleo i zanima me sad u koji dio cleo foldera kopiram onaj parkour cs  i cs 2 ako neko moze objasniti i onda u koji folder gta sa direktorija da kopiram.Nadam se da ste shvatili.
Ako bi mogli objasniti ili napraviti tut kako napraviti cleo mod.
Hvala.


Pa skinuo sam parkour mod koji je cleo i onaj folder cleo i ubacim ono parkour cs u cleo folder i kopiram u gta sa direktorij i neradi :S

Mikic95

UÄ'eÅ¡ u "CLEO"  i  onda uÄ'eÅ¡ u  "cleo_examples"  i tu ubaciÅ¡ ono parkour cs i cs2

Skines Cleo 3 s stranice,raspakias sve na desktop,prebacis ona 2 .txt fiajla u Cleo folder, odes u GTA SA glavni folder,preimenujes vorbisFile.dll u vorbisbackupFile.dll, premjestis one fajlove od clea glavni GTA SA folder i onda ubacis ona 2 .cs fajla u cleo folder i to je to!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

skines cleo 3 mod.. al probaj nac s one prave stranice.. i instaliras ga.. Skines pravi Parkour Mod i raspakirj ga i sad odes

C/Myprograms/Rockstar Games/GTA San Andreas i nades tamo di ti je Cleo3 folder i udes u njega i u njega zaljepi sve ono sta ima veze sa cleo 3 folderima iz onog foldera koji si skinuo.

Ako ti nebude valjalo javi na pm pa da ti sredimo :)
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Sry za refresh, da li ce mi samp raditi ako budem imao ovaj cleo mod?

oce,samo ce ti svi vidjeti da ti skaces i mos ban pokupit
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √