Pomoc oko ubacivanja streamera i objekata

Započeo [GU:RP] ivica 156, Septembar 30, 2010, 19:11:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo Ovako trazim scriptera placam da ubaci streamer i baze te junkbuster.Molim Pomoc Hvala

Mogu ti ja ubaciti Streamer i objekte....
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2010, 19:15:00 POSLE PODNE od [BP] JoeFox
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

kolko placas??? ja ti ubacim streamer plugin koji podrzava unlimited objekata, i sta god trebas...samo javi na PM ili me dodaj na XF koji se nalazi ispod mog potpisa...


NEMOJ PLACATI!.... Ubacicu ti Streamer sa beskonacno objekata  mozes ubacivati!.... Za dzabe
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

CitatNEMOJ PLACATI!.... Ubacicu ti Streamer sa beskonacno objekata  mozes ubacivati!.... Za dzabe
Joe decko me dodo na xf i one ne zeli samo streamer oce on i baze za bande,koamde za kapije,to je doslovno i edit moda,ovo sta je ovjde napsiano je samo 50% sta on sve trazi a nitko pametan mu to nece napravit za djaba kak treba i kvalitetno...

Citat: SoaD123 poslato Septembar 30, 2010, 19:40:34 POSLE PODNE
CitatNEMOJ PLACATI!.... Ubacicu ti Streamer sa beskonacno objekata  mozes ubacivati!.... Za dzabe
Joe decko me dodo na xf i one ne zeli samo streamer oce on i baze za bande,koamde za kapije,to je doslovno i edit moda,ovo sta je ovjde napsiano je samo 50% sta on sve trazi a nitko pametan mu to nece napravit za djaba kak treba i kvalitetno...

oKe.... ;)
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"


----------------------------------------------[Kako Ubaciti Streamer][TUT]-------------------------------------------------------------------------
•Skiniti Streamer: http://www.mediafire.com/?vmrydomtny0
•Kada ste skinuli strimer,raspakujete i folder plugins dodate ispod foldera scriptfiles
•Otvorite server.cfg i dodate liniju plugins:
Primer:
_________________________
echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password
maxplayers 100
port 7777
hostname Ime vaseg servera
gamemode0 Ime vaseg Moda
filterscripts
plugins streamer
announce 0
query 1
weburl
maxnpc 0
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
___________________
•Udjete u vas mod i dodate:
#include <streamer>
•Kada dodajete objekte umesto CreateObject() upisite samo CreateDynamicObject()

---------------------------------------[Kako Ubaciti JunkBuster AntiCheat][TUT]-----------------------------------------------------------------
Skini JunkBuster: http://www.sendspace.com/file/khxq9k
1)Raspakuj ga i folder JunkBuster stavi u folder ScriptFiles
2)Vrati se u onaj folder gde si raspakovao JunkBuster i iz Foldera Pawno > Include, kopiraj "JunkBuster.inc", "JunkBuster_Client.inc", "zcmd.inc","dutils.inc" and "Double-O-Files.inc" i to sve nalepi u folder Pawno > Inlcude od tvog servera
3)Udji u svoj mod i napocetku dodaj:
#include <JunkBuster>
#include <JunkBuster_Client>

4)Udji ponovo u folder JunkBuster koji ti se nalazi u ScriptFiles
Tu imas BadWord.cfg i ForbidenWeapons.cgf
5)Izbrisi sve reci iz BadWord.cfg i dodaj svoje reci koje ce biti zabranjene pisati na chatu
6)U ForbidenWeapons.cfg isto to uradi samo stavi ID oruzija koji ce biti zabranjeni na serveru
7)Udji u Igru i upisi  /jbcfg i izaberi "Load configuration from file" da bi ucito tvoj .cfg
8. U igri upisi /jbcmds za ostale Admin Komande
9)JunkBuster te stiti od spamera, hakera, chitera i ostalih nobova!!!

Poslednja Izmena: Septembar 30, 2010, 19:55:37 POSLE PODNE od Deniro



---------------------------------------[Kako Ubaciti JunkBuster AntiCheat][TUT]-----------------------------------------------------------------
Skini JunkBuster: http://www.sendspace.com/file/khxq9k
1)Raspakuj ga i folder JunkBuster stavi u folder ScriptFiles
2)Vrati se u onaj folder gde si raspakovao JunkBuster i iz Foldera Pawno > Include, kopiraj "JunkBuster.inc", "JunkBuster_Client.inc", "zcmd.inc","dutils.inc" and "Double-O-Files.inc" i to sve nalepi u folder Pawno > Inlcude od tvog servera
3)Udji u svoj mod i napocetku dodaj:
#include <JunkBuster>
#include <JunkBuster_Client>

4)Udji ponovo u folder JunkBuster koji ti se nalazi u ScriptFiles
Tu imas BadWord.cfg i ForbidenWeapons.cgf
5)Izbrisi sve reci iz BadWord.cfg i dodaj svoje reci koje ce biti zabranjene pisati na chatu
6)U ForbidenWeapons.cfg isto to uradi samo stavi ID oruzija koji ce biti zabranjeni na serveru
7)Udji u Igru i upisi  /jbcfg i izaberi "Load configuration from file" da bi ucito tvoj .cfg
8. U igri upisi /jbcmds za ostale Admin Komande
9)JunkBuster te stiti od spamera, hakera, chitera i ostalih nobova!!!


[/quote]


sori ca otvaram opet temu ali neznam.....stavim u skriptu #include <JunkBuster>
#include <JunkBuster_Client> i idem complite i najde mi error ..

C:\Users\Administrator\Downloads\Black Fire\gamemodes\moj.pwn(446) : fatal error 100: cannot read from file: "JunkBuster"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

sta da napravim
Black Fire RP---188.40.66.75:7785

www.black-fire-samp.tk

djele se game masteri nakon 1 petog....i lideri se djele od danas kojeg god ocete :DD

Dojdite na nas server i zabavite se

poznaticovik

Citatsori ca otvaram opet temu ali neznam.....stavim u skriptu #include <JunkBuster>
#include <JunkBuster_Client> i idem complite i najde mi error ..

C:\Users\Administrator\Downloads\Black Fire\gamemodes\moj.pwn(446) : fatal error 100: cannot read from file: "JunkBuster"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

sta da napravim

Zašto si refreshao temu staru 9 mjeseci?
Poslednja Izmena: April 19, 2011, 19:02:33 POSLE PODNE od [M]att