[pomoc[ /v buy

Započeo sampzone, April 18, 2011, 00:05:16 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mod koji ja koristim: FactionGame

problem: Mozel mi neko pomoci kako da napravim auta da su /v buy..... znam ih napraviti u MTA zna ih convert samo mi treba objasnjenje za /v buy i to je to

hvala za pomoc unaprijed

uzmes ivex vehicle ownership i tu ti netrebaju koordinate
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

mozel malo detaljnije objasnjenje?

Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

a mozes li m objasniti kako da u mod ja stavim da mogu kupiti auto jbt..... a i FS nebi stavljao zato sto se zeznu, msm ne rade kako treba

pa stavi FS i onda testaj,pa da nemozes kupit svoje auto cemu bi oba FS sluzila?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

problem je u tome sto kada auto ja kupim udjem u njega i pise da moram ga /v buy
a kod mene je an srv napravljeno da svako auto sto ga spavnujem moram ga /v buy  eee sad kako tod a rjesim ?

Sad te nista nisam skuzio :/ Znaci tebi na serveru je bug kad udes u auto moras ga /v buy?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

da to je to... kako da ga riješim zna li ko? Hvala

Citat: sampzone poslato April 18, 2011, 12:28:21 POSLE PODNE
da to je to... kako da ga riješim zna li ko? Hvala
pomesali su ti se ID-evi od vozila,izbrisi na sto si dodavao i radice...btw vi pocetnici bolje da napravite backup od moda i onda radite,a ne ovako..

e pa da,ja uvjek kopiram .pwn i .amx na desktop pa onda editam :D
preporuca se :D
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

ma nisam ja nista cacko, nego tako je namjesteno u modu kada spawnam auto da se kupi na /v buy ya 0 dolara mozel se to nekako izbrisati?