[Trazim]Program za izostravanje slike

Započeo Nikola I, April 01, 2011, 19:59:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Treba mi program da kada mi je slika mutna da je izostrim da se sve lepo vidi,ako neko zna neka mi da link za download?plss





A koji je program ovde za izostravanje slike? xD





Mozete li mi reci koji je najbolji za pocetnike i koji je za profesionalce?




Citat: Nikola I poslato April 01, 2011, 21:35:30 POSLE PODNE
Mozete li mi reci koji je najbolji za pocetnike i koji je za profesionalce?

neki kazu CS4 neki CS2 al boljeg programa od CS 5 extended neces nac...  :D udri odmah po najboljem, nemoj gubit vrijeme u programima koji lice na paint :/

Skinuo sam ovo nesto od CS 5 Extrnded sto ima na adobe ali zauzima manje sve od 1mb to sigurno nije instalacija,da li mi neko moze dati link za direktan download sa svim nemoguce je da instalacija ovakvog programa zauzima manje od 1mb




black_dota

Citat: Nikola I poslato April 01, 2011, 21:48:03 POSLE PODNE
Skinuo sam ovo nesto od CS 5 Extrnded sto ima na adobe ali zauzima manje sve od 1mb to sigurno nije instalacija,da li mi neko moze dati link za direktan download sa svim nemoguce je da instalacija ovakvog programa zauzima manje od 1mb
Moras se registrovati i skinuti akamai downloader i onda ce ti samo skidati.

Pusti te priče gore ovaj photoshop onaj. CS5 ima neke nove stvari, ali pretežno su to 90% isti programi od Cs3 do cs5.

Eh sad skidaj koji hočeÅ¡ imaÅ¡ na warezu ako ti se neda 1000â,¬ za to, a onda skini Topaz Vivacity, isto sa wareza, i pomoču njeg izoÅ¡tavaj fotografije..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Nikako nemogu da  nadjem pravi link za download od photoshop cs5,da li neko moze da mi da?






Sliku mozes donekle izostrit Topaz labs-om.
Za topaz ti treba photoshop.
Oba programa se placaju.

Citat: [Modern] Sonny poslato April 03, 2011, 17:12:54 POSLE PODNE
Sliku mozes donekle izostrit Topaz labs-om.
Za topaz ti treba photoshop.
Oba programa se placaju.

I to ga zabole kito xD .. ako oces link posalji mi PM jer je warez :)
Dobijes i topaz labs i cs5 :)