True Crime Comunity RolePlay

Započeo PavleD, April 01, 2011, 18:16:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PavleD

Pozdrav, zelim Vas upoznati sa mojim serverom i jos otvaranjem njega. Otvaranje ce se odrzati u SUBOTU 2. Aprila 2011. godine, u 19:00 Casova.

Server koristi Editovani GodFather Mod (Za sada). Promijenio sam mjesto spawn-a, dodao automobila, biznisa, i jos nekih objekata. U planu je da napravim jos jedan grad, sto ce se desiti vrlo brzo.

//

NESTO O SERVERU

Registracija je veoma prosta, izaberite lozinku, pol, godine, odakle ste. Nakon toga Vi birate da li ce te da pogledate Tutorial.

//

Kada odgledate tutorial i ostalo spawnovace te se blizu aerodroma (Nije kao na drugim serverima) , gde ce te naci vodica. Nisam zelio vodica posto mnogo smara pa sam ga izbacio ( U tutorialu se nalazi sve potrebno). Na pocetku dobijete           10 000$
Odmah kod spawna ima rent-a-car, rent-a-bike. Tu mozete iznajmiti motor, automobil ili biciklo za 1000 $


Poslovi na serveru


-Auto Mehanicar
-Vozac autobusa
-Diler Droge
-Farmer
-Ilegalan Farmer
-Detektiv
-Bokser
-Advokat
-BodyGuard
-Auto mehanicar
-Prostitutka
-Diler droge
-Krijumcar Materijala
-Krijumcar Oruzja
-Cistac ulica
-Gradjevinar


Necu sada da svaki posao opisujem iz imena mozete predpostaviti sta radite.

ORGANIZACIJE

-Police Department ~PD

-Federal Bureau of Investigation  ~FBI

National Guard

-Hitman Agency~ Hitman

-Gradonacelnik~ Mayor

-Taxi-co~ Taxisti

-Hitna Pomoc~ MD

-CNN


BANDE


-Surenos

-Ballas

-MS-13

-MonstWanted Racers

-Groove Street Family


MAFIJE

-LCN La Cosa Nostra

-LFS La Familia Sinatra

-Yamaguchi

- Balkan Mafija

-Yakuza


Jos jedna stvar: Ubacio sam jednu stvar koju malo koji server ima. Dakle pored paintball-a kartinga, trka i toga jos ima i Canter Strike igra. Igra se igra ovako podijelite se u 2 tima, a zatim krece borba. Teroristi postavljaju bombu a CT pokusavaju da je defuse.


Admini se dele, zato navalite !

188.40.66.75:7800

Takodje nas server koristi ownership sistem --------------------------
Ovim ownershipom mocicete da kupujete , prodajete , zakljucate , pronaci i promeniti boju vozilu komande: /v buy1-3 , /v sell 1-3 , /v sellto 1-3 , /v lock 1-3 , /v find 1-3 , /v color [ID] !!
[/i]

Jos jednom kazem Dele se admini zato upadajte

IP: //
Sajt: //
Forum: //

OTVARANJE: SUBOTA 2.APRIL U 19 Casova. Ocekujemo Vas.
Poslednja Izmena: April 01, 2011, 18:34:00 POSLE PODNE od yamaha