[POMOC]Server zabode

Započeo TheMonk, Mart 29, 2011, 19:56:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako,kad upalim kucni server i posle od prilike pet minuta zabode,znaci mozes ti da igras ali kad ukucas nesto,komandu...,ne pokazuje,i onda posle 2-3 minuta moze sve normalno i onda posle pet opet zabode i tako.


Koji si ti car :D ne zabode samo meni,nego i mom drugu.A i ram mi je solidan giga ipo,tako da ne vidim sta je tu problem.

Citat: [BE] Monk poslato Mart 29, 2011, 20:01:38 POSLE PODNE
Koji si ti car :D ne zabode samo meni,nego i mom drugu.A i ram mi je solidan giga ipo,tako da ne vidim sta je tu problem.

hahah solidan giga ipo xd   :'( :'(
a desktop racunar  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Citat: K4Я!K3 poslato Mart 29, 2011, 20:06:17 POSLE PODNE
Citat: [BE] Monk poslato Mart 29, 2011, 20:01:38 POSLE PODNE
Koji si ti car :D ne zabode samo meni,nego i mom drugu.A i ram mi je solidan giga ipo,tako da ne vidim sta je tu problem.

hahah solidan giga ipo xd   :'( :'(
a desktop racunar  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


Ok ae pusti sad pc kliniku...

Radio mi je ranije normalno,nzm koj mu je sad..

black_dota

Haha giga i po, ja imam 8 XD, pa mi ne baguje.

Dali imas W7?
Ako imas nema ti spasa sem da instaliras XP, jer na W7 jako laguje, inace imao sam taj problem.

lol ma sad sve radi dobro,nzm neko mi je rekao da kad promenim u server.cfg ovo stream_distance 300.0 u stream_distance 100.0 da mi nece biti crash-eva i tih sranja,a kad sam vratio na 300.0 sve radi normalno :D ipak hvala vam moze lock

black_dota

Citat: n0nE poslato Mart 30, 2011, 16:37:08 POSLE PODNE
sa 6gb rama na win7 nista ne laga xd
Citat: Mirnas_Tajic poslato Mart 30, 2011, 16:35:56 POSLE PODNE
Da vam ja kazem kakav je meni komp: Ram: 512 mg,Graficka:64 NvidiaGeoforce sa svim drajverima,Windous XP, itd.. Ali mi ne laguje nikad mislim dobro nekad kad upadnem u bug

Tema je resena nema sta vise da se diskusuje.

LOCK