[FS] [M] Ingame Label Creator

Započeo poznaticovik, April 05, 2011, 06:55:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

poznaticovik


Dobra večer , evo mene sa novom filterskriptom. Ova skripta je dinamičan način pravljenja 3D Textova INGAME ! Trenutna verzija je 1.0 i uopće nema LOG fajlove , niti loadanje iz LOG fajlova , čim uhvatim vremena i to ću napraviti.


Verzija 1.0 sadrži -

1. Komandu /addlabel - 3D Text se napravi na mjestu gdje stojite.
2. Komandu /addvehlabel - 3D Text se zakači i pojavi iznad vozila.
3. Labele koje napravite se spreme u "samp-server.exe" ali kao što sam rekao to samo upiše koje ste napravili nemožete ih loadati !



Video i Slike

Prezentacija filterskripte - http://www.xfire.com/video/44381c/
Izgled "samp-server.exe" nakon napravljenih Labela - http://img194.imageshack.us/img194/8932/mlabelmaker.jpg



Download

Solidfiles
Pastebin

Biti će dosta updejtova !

Komentari/ocjene poželjni xD


poznaticovik

Hvala , makar sam ovo nabrzinu no kao Å¡to sam napisao u sigu radim GM jednoj osobi pa mi je to na prvom mjestu.


Odlicno svaka cast koda si znao da mi otov treba 10/10


Uploaded with ImageShack.us


poznaticovik


e mozeli samo ovo kad stavim to negdje kako da onda izbrisem to ako se moze


Uploaded with ImageShack.us


poznaticovik

Citat: nesa97 poslato April 05, 2011, 16:37:01 POSLE PODNE
e mozeli samo ovo kad stavim to negdje kako da onda izbrisem to ako se moze

Napisao sam da se ovo ne sprema , čim se server restartira nestane to jer neda mi se radit log fajl možda budem.

E ja sam ovo skino i ubacio u filescript i sada imaju 2 fajla jedan amx a drugi pawno jeli ja ovaj u mpccolor jeli ja njega mora uci u pawno pa ga compile


Uploaded with ImageShack.us


poznaticovik

Citat: nesa97 poslato April 05, 2011, 16:42:46 POSLE PODNE
E ja sam ovo skino i ubacio u filescript i sada imaju 2 fajla jedan amx a drugi pawno jeli ja ovaj u mpccolor jeli ja njega mora uci u pawno pa ga compile


Å ta?

Pa kad kucam /addlabel pise komanda nepostoji a kad kucam /mycolor onda bude boje da izaberm uso sam u pawno i uso u ovo i compile


Uploaded with ImageShack.us


poznaticovik

Ne znam zašto neće si dobro ime stavio u server.cfg ? Probaj loadat RCON-om ingame.


Ghost - Izbrises iz Filter Scripta .pwn i .amx file od ove FS i iz server.cfg izbrises ime FS-a

Matt - Nemoj se zuriti s GM-om meni nije to toliko hitno, samo neka to bude kvalitetno!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

bilo bi dobro da stavis /deletelabel i /deletevehlabel te da stavis neke boje npr. /addlabel red [tekst] ili /addvehlabel red [tekst]
Chief Marketing Officer
                                 on
www.croatiahosting.com



Kontakt:
[email protected]
Skype: marketing-croatiahosting.com






Najbolji citat:
Citat: Sampemir poslato Mart 28, 2011, 20:44:34 POSLE PODNE
[cenzura] da ti [cenzura] u [cenzura] da ti nikad [cenzura] necu [cenzura] da mars u [cenzura] [cenzura] [cenzura] ti pas [cenzura]
neces ti mene [cenzura] [cenzura] jer [cenzura] [cenzura] mater onaj koji [cenzura] je [cenzura] da ti on [cenzura] sve po spisku !