gLog

Započeo Milan_Jeftic, Mart 25, 2011, 17:28:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mozeli mi iko pomoci oko ovih erora
C:\Documents and Settings\Acer PC\My Documents\Downloads\Cyb3r_RolePlay_0.3c\Cyb3r RolePlay [0.3c]\pawno\new.pwn(59) : error 017: undefined symbol "gLog"
C:\Documents and Settings\Acer PC\My Documents\Downloads\Cyb3r_RolePlay_0.3c\Cyb3r RolePlay [0.3c]\pawno\new.pwn(59) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Acer PC\My Documents\Downloads\Cyb3r_RolePlay_0.3c\Cyb3r RolePlay [0.3c]\pawno\new.pwn(59) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Documents and Settings\Acer PC\My Documents\Downloads\Cyb3r_RolePlay_0.3c\Cyb3r RolePlay [0.3c]\pawno\new.pwn(59) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Acer PC\My Documents\Downloads\Cyb3r_RolePlay_0.3c\Cyb3r RolePlay [0.3c]\pawno\new.pwn(59) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


tj. bilo da stavim gPlayerloged ili gLog uvjek mi izbavi ove erore.definiso sam new gLog[MAX_PLAYERS]; radio sam sve po turorijalu sa ovog foruma i uvjek mi izbacuje ove erore.Pomoc potrebna u sto kracem roku zbog potrebe.Hvala
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

cristiane