Los City RolePlay [V.1.5]

Započeo The Doctor, Mart 27, 2011, 04:27:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

//
Poslednja Izmena: Mart 27, 2011, 11:12:51 PRE PODNE od [AG] gonss.pwn bg


ocete da otvorite jos neku temu u vezi ovog servera?  ::)
Poslednja Izmena: Mart 27, 2011, 10:06:18 PRE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Koja je ovo tema o ovom serveru omg  ???

Ovo je moj zadnji post u ime Filipa..
[10:33:14] Filip Marinkovic-SONY: ae ti njima lepo Odgovori ovako
[10:33:46] Siniša Kotarski: MA necu jbg dobit cu ban
[10:34:11] Siniša Kotarski: Napravi si neki acc pa odgovori
[10:34:51] Filip Marinkovic-SONY: Ja Sam banovan Sa balkan sampa i ja nistha na to ne uticem,Los city je konacno uspeo sa igracima i svaki dan sve vise,i vise dolazi igracha.Stacu ja sto moji igrachi reklamiraju ja to nemogu sprecit nikako i u 100 Registrovanih accounta nemogu znat ko je reklamiro.Ja bi to zaustavio nekako kada bi znao koje ali neznam zato sto sam banovan.
[10:35:04] Filip Marinkovic-SONY: Nisam ja kriv sto moj server reklamiraju ko ludi
[10:35:06] Filip Marinkovic-SONY: stacu ja njima sto im se svidja server
[10:35:14] Filip Marinkovic-SONY: to je jos meni bolje
[10:35:17] Filip Marinkovic-SONY: nemam ja nistha stim
[10:35:19] Filip Marinkovic-SONY: Pozdrav Filip
/

a bas me zanima kako se svi njegovi igraci registruju ovde na BS, i bas nalete na ovaj podforum i napisu pun opis servera ;) to mi bas i ne lici na one klasicne reklamatore.. al' ok, resice SMODovi  :-\
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Probajte još jednu temu da otvorite.