[Pomoc]Prodaja

Započeo caupton, Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Svoj  Od 0
Detaljan opis problema:Ovako moze li mi neko objasniti kako da napravim textdraw kod auto salona da pise "BG-Auto Plac Polovnih Automobila"
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

PS:Hvala Unapred  :'(
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 20:28:50 POSLE PODNE od Nikola_Hawks



Create3DTextLabel("AUTOSALON\nSALON POLOVNIH VOZILA",COLOR_LIGHTBLUE,Tu dodaj svoje kordinate);Create3DTextLabel("AUTOSALON\nSALON POLOVNIH VOZILA",COLOR_LIGHTBLUE,Tu dodaj svoje kordinate);[/color][/font][/b]

Imas li msn /skype da mi malo bolje pojasnis to.. ?  :'(

Moras da napravis 3d text label

Na pocetku skripte definises:

new Text3D:nikola;

zatim ispod OnGameModeInIt

nikola = Create3DTextLabel("Auto Salon",0xFFFFFFFF,X-koordinata,Y-koordinata,Z-koordinata,20,0,1);

auto salon - tvoj text stavi bilo sta

0xFFFFFFFF - boja, mozes odabrati bilo koju koja ti je gore definisana kao #define

koordinate uzimas preko /save

20 - distanca sa koje moze da se vidi 3d text (obicno stavi nesto malo)

0 - virtual world

1 - nzm ni ja..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ZNACI HVALA PUNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO <3333333333333333333333333333333333

1 - nzm ni ja..

to ti znaci da li se text vidi kroz objekte..

0 - ne
1 - da

znam sada sam video na wikipediji,

nema na cemu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Nepotrebni komentari obrisani.

Nije mod od 0 ako je GTA:RP, nemozes radit GTA:RP od nula....

Problem rijesen.

LOCK