[MAP] Diskoteka kod opstine

Započeo Gotti747, Mart 23, 2011, 15:16:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: [BU]Gotti747 poslato Mart 24, 2011, 08:16:33 PRE PODNE
a Falcone, znam da nikad neces moci da budes maper kao ja, jbg.  :'(

a i ko je rekao da je ono glavna zgrada u drzavi?

sta ako ova mapa nije za roleplay?

eto to je dokaz koliko uopste znas o SA:MP-u. ;)

Ja i ne zelim da budem maper kao ti ? Nedo bog .. Ti prvo moras biti covek pa onda maper.. A ti neces biti nikad ni jedno ni drugo..
A spakaa pozdrav za tebe, jer za tebe ne mogu nista reci ti si najposteniji od njih ;)

Molim te o ljudstvu mi nista ne pricaj, imas 30 god igras samp  :'(

GL ^ HF

(get life - have friends)

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: [BU]Gotti747 poslato Mart 24, 2011, 11:08:14 PRE PODNE
Molim te o ljudstvu mi nista ne pricaj, imas 30 god igras samp  :'(
Jel možda to tvoj problem sa koliko on godina igra samp?

OT:Ovo nije vidjelo diskoteku mapa:5/10

Jeste, moj je problem

A jel njegov problem mozda da li sam ja covek ili nesto drugo ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ZaÅ¡to pokrećete svaÄ'u? Ryder joÅ¡ jednom te vidim da se svaÄ'aÅ¡ ili pokrećeÅ¡ svaÄ'u ide ti ban 4ever, mnogo mi ideÅ¡ na živce sa tvojim pametovanje. Ban te 4ever i bude nam svima lakÅ¡e -.-"
- Mapa je dobra 8/10

Molim za lock, ko hoce neka skine.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Gonns vidi ja sam u prvom mom postu u ovoj temi reko 5/10 kako vec sam reko i reko da je kopirano!
A on je posle odgovorio da sam nolifer i sta vec mi opsovo :)
To njemu reci a ne meni ;)
Ali ok nema veze :)
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

cristiane

Citat: [BU]Gotti747 poslato Mart 24, 2011, 11:56:35 PRE PODNE
Jeste, moj je problem
Moga bi biti i moj ako nastaviš se tako ponašati.

Citat: [BU]Gotti747 poslato Mart 24, 2011, 11:56:35 PRE PODNE
A jel njegov problem mozda da li sam ja covek ili nesto drugo ?
Prvi si sve započeo,on je samo dao svoje miÅ¡ljenje a ti si  počeo se hvaliti "nikada nećeÅ¡ biti mapper ko ja".Svako ima pravo dati svoje miÅ¡ljenje a ako tebe to boli Å¡to ti neko ocjeni loÅ¡om ocjenom,tu bol i tugu zadrži za sebe.

drugi put stavi prefix [MAP]










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda