Isprika svima na Balkan Sampu od Nikole V.

Započeo Metuzalem, Mart 14, 2011, 20:58:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Moje ime je Nikola Vlašić. Tko još nezna tko sam , i što sam učinio slobodno pogleda na: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=20866.0
Htio bi se ispričati zbog svih stvari što sam učinio, sad nabrajam:
1. Slanje maila dracoblue-u da bih dobio gamemod od Zorana (CH)
2. RaÄ'enje PHISHERA da sam dobivao vaÅ¡e scripte na mejl, kod Samp Easy Scriptera
3. Laganje, svima na balkan-sampu s svojim multi-korisnicima

Dakle, vidim da se po meni pišu loše stvari, što sam i zaslužio.
Zato bih se htio ispričati, te PRIZNATI DA SAM KRIV I DA MI JE ŽAO. Kolega Corelli, nije imao
pravo dok je rekao da sam jadan da pokušavam na silu zaraditi šaku igrača, na GF editu, nije istina,
pokušavam, zato jer nismo svi mi Zoran, koji izvuče scriptu iz rukava kao David Copperfield karte.
NE, nije istina, nisam tu jadan. Jadan sam u tome, što barem ne pokušam se naučiti scriptati.
A ne samo u pawnu CTRL+H "Godfather" to "CroEra"...
I samo da znate, za razliku od drugih, koji nabavljaju igrače, da hodaju po drugim serverima
te malo po malo, zovu igrače, te pokušavaju dobit admina da sve banaju JA NIKAD NISAM TO RADIO! NITI NECU POKUSAT!
Dragi moji, to vam nije fer, jer ako tako reklamirate, onda ste jadni.
Pokušajte se promijeniti, napišite na wordu o sa:mp-u, te isprintajte i dajte prijateljima u školi..
Vjerujte mi, tako ćete se osjećati bolje. Ali tko sam ja da vam to pričam?
Nitko i ništa, vlasnik jednog malog servera sa 5/6 igraća. Ali tih 5/6 POŠTENO ZARAĐENIH.
Malo po malo se nas povećava, ali malo po malo i sigurno. U povijesti CroHerze, Zoran je napisao da
su dobili igraće tako da su reklamirali SA:MP prijateljima te u PC PLAY magazinu, a ne da su hodali
po drugim serverima te "krali igrače". Pogledajte sad CroHerzu: 200 igraća dnevno 100%.
A pogledajte jedan Balkan Street RP, koji samo smišljaju gdje i kako ču reklamirati.
E pa njih je na serveru 20...
Zato BUDITE POŠTENI, IMAJTE MUDA USTATI, I REĆI JA SAM KRIV!!! I ŽAO MI JE!!
E to je upravo što ja radim! Ako ste napravili grešku, priznajte, i budite čovjek a ne pi*ka.
Zato bih molio admine, prije nego lockaju i izbriše ovu temu, te me banaju (naravno da hoču).
Neka dopuste da svi ljudi koju znaju što sam učinio, neka pročitaju ovo.

Ja sam taj, Nikola Vlašić, o kojem se u Balkan Samp ulicama priča kakva sam pi*ka. E, pa evo vam pićke!
I vjerujte mi da mi je žao zašto sam to učinio, I jedina stvar koju želim s ovom temom vam reći,
Nemojte biti kao ja, meni je sad naj naj najviše žao zbog ovog. Ali ja tu ništa nemogu.
A vi možete.

Imam muda reći JA SAM TAJ i ŽAO MI JE!


Svima srdačan pozdrav,te učite na mojim greškama.
Nikola Vlašić
Budala koja čini greške, i priznaje.



Ko te je*e.

Aleksandar: Pripazi malo na recnik,sledeci put ide prijava SMODU!
Poslednja Izmena: Mart 14, 2011, 21:01:38 POSLE PODNE od Aleksandar

Dobro,rekao si sta si imao,a sad sacekaj nekog SMODA/Admina da te banuje..

Lock!