Balkan-Samp Biografija

Započeo ***Cmok***, Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo, sad cu vam ja objasnit ovu biografiju, ovaj forum radi samo kako bi CH imao igraca, znate sigurno nikolu, djuru i ostala govna sa CH-a, e oni uzimaju od djece pare, mnogi iz mog grada su donirali za CH velike pare i dobili ban, zasto ? Zato jer nikola i ostali kradu pare djeci prrave probleme, prave budale od djece i tako zaradjuju, svatko zna kako su hoxxy i yamaha dobili ban, zato jer su dobri skripteri, ban su dobili zato jer su sop i ostali ljubomorni koji hoce da ovaj forum podrzava samo CH da nijedan drugi server neuspije, to morate da znate ovo je sve od mene za sada pisacu ja jos jos i jos i jos i jos !

Pozdrav, netko komu je stalo do ljudi :D

www.bp-samp.tk

poznaticovik

Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
Evo, sad cu vam ja objasnit ovu biografiju, ovaj forum radi samo kako bi CH imao igraca, znate sigurno nikolu, djuru i ostala govna sa CH-a, e oni uzimaju od djece pare, mnogi iz mog grada su donirali za CH velike pare i dobili ban, zasto ? Zato jer nikola i ostali kradu pare djeci prrave probleme, prave budale od djece i tako zaradjuju, svatko zna kako su hoxxy i yamaha dobili ban, zato jer su dobri skripteri, ban su dobili zato jer su sop i ostali ljubomorni koji hoce da ovaj forum podrzava samo CH da nijedan drugi server neuspije, to morate da znate ovo je sve od mene za sada pisacu ja jos jos i jos i jos i jos !

Pozdrav, netko komu je stalo do ljudi :D

Pozdrav , netko tko je glup?

Mislim da si ti u ovom slučaju ljubomoran što je CH jako uspješan server :)

ne ulizuj se, neboj se i tebe ce jednom lijepo banat itd... BS NEMA POJMA I NIKAD NECE IMATI ********** CJELOM CH TIMU !


Aleksandar: Decko,nauci se kulturi pa onda dodji na forum!
Poslednja Izmena: Mart 14, 2011, 14:31:31 POSLE PODNE od Aleksandar

www.bp-samp.tk

poznaticovik

Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:28:43 POSLE PODNE
ne ulizuj se, neboj se i tebe ce jednom lijepo banat itd... BS NEMA POJMA I NIKAD NECE IMATI JEBEM MATER CJELOM CH TIMU !

Ulizujem se mami tvojoj :) Nemam se ja kome koji k* ulizivat jer time neću dobiti ništa a i nisam djete neko :)
Poslednja Izmena: Mart 14, 2011, 14:29:49 POSLE PODNE od ¤Matt¤

Lock!

Pises ciste gluposti,tako da bi u ovoj temi lako moglo doci do svadje!


Correlli

Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
Evo, sad cu vam ja objasnit ovu biografiju, ovaj forum radi samo kako bi CH imao igraca
Zanimljivo koliko je tvoj stupanj mozga (ne)razvit. Zašto onda ovaj forum dopušta reklamiranje svih ostalih servera ako mi možeš objasniti gospodine "pametni"? Ustvari ne možeš, jer nisi dovoljno pametan za takve stvari, a i još ban imaš.
Ni svjestan nisi koliko igrača sa CH-a je pustilo CH i otvorilo svoj server i reklamiralo ga ovdje, a kako će na taj način CH imati više igrača?


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
znate sigurno nikolu, djuru i ostala govna sa CH-a
Jadan ti i oni koji su te odgajali kulturi pa vrijeÄ'aÅ¡, jer ti je krivo zbog ljudi koji su uspjeli.


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
e oni uzimaju od djece pare, mnogi iz mog grada su donirali za CH velike pare i dobili ban, zasto ? Zato jer nikola i ostali kradu pare djeci prrave probleme, prave budale od djece i tako zaradjuju
Ne znam i ne zanima me šta se dešava sa parama od donacija na CH-u i sa donatorima, ali koliko mi je poznato nitko ne tjera CH igrače da doniraju.


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
svatko zna kako su hoxxy i yamaha dobili ban, zato jer su dobri skripteri
Očito je da je taj "svatko" samo ti i ostali Administratori/Moderatori United Roleplay zajednice. Da se banaju dobri skripteri, onda mislim da bi ja i još tko drugi prvi dobio ban na ovom forumu, tako da ne pričaj [cenzura]osti.
Postoje jasna pravila protiv kopiranja jedinstvenih stvari balkanskih servera, ma da vidim da nitko više za ta pravila i ne mari. Još se neki vole praviti lude kad je u pitanju od koga su to kopirali.

No, yamaha ima potpuno drukčije mišljenje od tebe:



Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
ban su dobili zato jer su sop i ostali ljubomorni koji hoce da ovaj forum podrzava samo CH da nijedan drugi server neuspije
Evo ponavljam: zašto onda ovaj forum dopušta reklamiranje svih ostalih servera ako mi možeš objasniti gospodine "pametni"? Ustvari ne možeš, jer nisi dovoljno pametan za takve stvari, a i još ban imaš.
Ni svjestan nisi koliko igrača sa CH-a je pustilo CH i otvorilo svoj server i reklamiralo ga ovdje, a kako će na taj način CH imati više igrača?


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
to morate da znate
Mislim da su ljudi na ovom forumu sposobni stvoriti vlastito mišljenje, a ne da prihvate mišljenje svakog naivca koji nema kulture.


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
ovo je sve od mene za sada pisacu ja jos jos i jos i jos i jos !
Ne, nećeš.


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:25:15 POSLE PODNE
Pozdrav, netko komu je stalo do ljudi :D
Zašto ti pozdravljaš one kojima je stalo do ljudi, kad baš tebi nije čim ovako pljuješ po nekim ljudima bez imalo kulture?


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:28:43 POSLE PODNE
ne ulizuj se, neboj se i tebe ce jednom lijepo banat itd... BS NEMA POJMA I NIKAD NECE IMATI
Drago mi je da ti misliš da ga imaš, ma da ti ne mogu opisati koliko mi je žao nekulturne stoke poput tebe.


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 14, 2011, 14:28:43 POSLE PODNE
********** CJELOM CH TIMU !
Sa ćime majketi ::)? Jezikom? Jer samo jezikom znaš laprdat glu*osti kad treba koliko vidim. 8)





Pozivam vas već po 100-ti put da otvorite vlastitu balkansku SA:MP zajednicu ako vam ova ne paše pa tamo provodite nekakvu svoju politiku.
Poslednja Izmena: Mart 14, 2011, 16:47:06 POSLE PODNE od Correlli