[POMOC] Ulazak u kompjuter

Započeo Mirnas_Tajic, Mart 08, 2011, 12:29:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

Vako jedan mi je covjek rekao ustvari pitao da mi pomogne da ubacim GM jer neznam i rekao mi je da preko nekog programa da mi udje u komp i da ja samo otvorim FTP i da on ubaci da pitam jel to sigruno on kaze da mu nedajem sifru da on tako uradi pa da pitam dal je to sigurno?


Mirnas_Tajic

TeamWiever i jos nesta ako neko koristi Linux Treba mi pomoc mozel da mi posalje onaj obicni Linux server al da nije u Winraru jer ja koristim Windous xp i nemogu ga raspakovat

Svasta sam cuo ali da neznas raspakovat nesto iz win rara -.-
edit: i ja koristim xp pa sta lol raspakujem normalno a to sto ti nemas win rar i na pc to je drugo.Ukucaj na google download winrar i skini na hrvatskom i moces raspakovat.
Poslednja Izmena: Mart 08, 2011, 13:24:33 POSLE PODNE od iAmGod

Mirnas_Tajic

ama imam winrar al nemozee kontas eror

de pls sliku tog errora majke ti ...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

TeamViewer ti je siguran, ti sve pratis sta on radi, on samo pomera mis, ako ne zelis da nesto uradi ti samo iskljucis teamviewer i to je to.

Najbolje da se cujete preko skype/msn/teamspeaka.


to je .gz ekstenzija, tj. ekstenzija za unix (linux), probaj preko 7zip-a raspakirat, ako nejde, onda mozes eventualno raspakirat preko Linuxa, ponovno compilat u .zip i odpakirat u Windowsu..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Mirnas_Tajic

ee moze tema Lock slobodno!
dali su mi hosteri rekao sam im slucaj i oni suz mi dali evo foldere opet aj lock!