[PROBLEM] SAN ANDREAS + MP

Započeo [UNT] Sergio Logan, Mart 02, 2011, 23:34:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pozdrav!

imam problem sa igranjem san andreas multiplayera... nemogu uci u igru crasha mi odma kada odaberem server za igranje prije nego sto se treba pojaviti ucitavanje od SA:MPa

evo ovako sta sam probao a i dalje nista nisam postigao:

Reinstalacija GTA San Andreasa
Reinstalacija SA:MP Modifikacije
Promjena imena foldera
Instalacija SA:MP modifikacije van foldera GTA San Andreas (Tada mi pali singleplayer koji radi bez problema)
Compitability u windows 2000, XP (sp 2 i 3) na gta_sa.exe i samp.exe
Run As Administrator zajedno sa compitability i  bez compitability
Brisanje onog filea iz GTA User Files
Instalacija SA i MP u Compitability i bez njega te sa Run As Administrator i bez toga

instalirao sam visual basic, dotnet framework
reinstaliro directx i instalirao drivere od graficke!

MTA RADI BEZ PROBLEMA i eo imam sliku potencijalnog problema!



Windows 7 Enterprise Edition x64
Na ovome laptopu sam to igrao prije bez problema i sve je sljakalo i sada kako sam reinstaliro windowse nece...

ma nema toga sta nisam probao i dalje nece da sljaka... ako je netko imao taj problem molim da mi pomogne jer stvarno moram mod testirati da znam jel grijesim u skriptanju ili ne... plzzz hvala unaprijed!!!

Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 02:53:30 PRE PODNE od Lucifer / Sergio Logan

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...






To se i meni dogadalo, ali sam skuzio jer sam uvijek igrao bez s0beita, install sam ga i onda su mi poceli problemi, naravno rijesio sam to reinstalacijom.
Mozda ti je bug u downloadu SA pa probaj drugi link :)
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

koristi isti gta, ako mu je prije radio a sad ne, nesto nije update-ovao...
probaj update-ovat sve drajvere i directx pa javi jel pomoglo



brao! sada cu to probat to je jedino sto sam zaboravio!

EDIT: nece opet! a jebem ti san andreas i sve! sad cu skinit drugu verziju San Andreasa i ako opet nece razbit cu laptop!
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 00:43:44 PRE PODNE od Lucifer / Sergio Logan

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





A jel ti radi MTA ? Probaj MTA instalirat ak ti on radi a samp ne onda je problem u sampu a ne u GTA .




eo sada cu probat... u instalaciji SA:MP modifikacije mi pise nesta Copy Failed kad stisnem show details... ali problem je sto to ide tako brzo da ja to nemogu procitati! sad cu probat za MTA pa cu editat post

EDIT: MTA mogu igrat bez problema a SAMP nemogu... de ako neko moze sve fileove od SAMPa rarat pa mi dat da probam rucno instalirat... nezz vise sta da radim!
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 01:51:12 PRE PODNE od Lucifer / Sergio Logan

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Neznam što bi to moglo bit. Pokušaj pitat na samp forumu. Možda oni znaju nekog ko je imao takav problem pa je uspio riješit.




stvarno neznam... morao bih pitat...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





jel moguce da je zbog cracka mozda bi trebao drugi stavit

Imas 1.1 verziju san andreasa, skini 1.0 EU

nemam 1.1 verziju GTA i crack nije... irnes i yamaha imaju istu verziju San Andreasa... nije do San Andreasa Sigurno... kad bi neko mogao instalirati i snimati tako da vidim sta on sve instalira da znam sta mi fali... mozda mi u registry nije dodao ili nesta... stvarno neznam

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Samo nemoj jadan laptop toje cudo tehnologije  :'(

Ako nista nece skini drugi SA:MP mirrior i drugu GTA SA instalaciju i instaliraj prvo GTA pa SA:MP u isti folder po postupku ... [taj problem sam i ja imao i posle ovog pokusaja sam ga fixovao] ... ne zaboravi da updateujes directx na odgovarajucu verziju ...

eo par slikica problema... i jos nekoliko stvari koje sam pregledo...

nesta mi cudno da ovaj laptop ima od gige graficku... to mi neide u glavu a sve zivo od igrica steka...



pogledajte slikice vise mi stvarno nije jasno sta bi moglo biti... skinio sam drugi san andreas instaliro sve kako ste rekli... (nisam glup prije sam jedno 10 puta instaliro i da bas sada nece sry al mamu mu jebem!)

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...