FactionGame 4 Hack napad i zadnji..

Započeo Snich, Mart 05, 2011, 01:20:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Pa mozda nemas direktno nista, ali zamisli sad kad si potrosio toliko slova u prvoj poruci i brze bolje si potrcao da to objavis na BS.
A malo pre mi kazes na FTP kako si usao sa starim passwordom. I da ti je ok sad. Svakom se desava da padne host, pa i tebi.

Ja sam svoje rekao, kao jedan od Ownera Balkan Undergrounda, pristajem na sve provere da se utvrdi prava istina.
Ovo sto si ti napisao o Balkan Undergroundu i o njegovom owneru direktno narusava nas ugled.
I koliko god ti tvrdio da ti je drago zbog naseg uspeha, pozurio si da postavis ove neistine, a da pritom nisi video da ti je slucajno pao host.

Necu vise da trosim reci, ali ovo je direktan napad na Balkan Underground i na njegove ownere.
U pravom zivotu za iznosenje laznih optuzbi se ide na sud, a ovde samo Urednici mogu da se nasmeju lepo i da zakljucaju ovu temu.

Na danasnji dan, kada je Balkan Underground zajednica, unapredila svoj server i dodala 100 slotova, i kada obori rekord u posecenosti, ti napises ovako nesto na Balkan Samp.
Pa zar to nije napad na nas i na nas rad.

Nemam vise komentara na ovu temu.  :-\

Ovo su gluposti,ono sto si pisao gore celo pismo je glupost,to ti nista nece pomoci,jedino mozes da se nadas na hostera ako je uopste i bilo nesto.Ne verujem da je Gigi tako nisko pao da obara servere.Ima igrace,evo sad vidim ima i rekorda..sve pohvale,tako da bolje pitaj hostera da ti da IP i nek se proveri dal je mozda neko sa ovog foruma.

Snich

Citat: Markoni. poslato Mart 05, 2011, 02:15:34 PRE PODNE
Snich ti si se izblamirao haha :)

Znam sta pricam...Za tebe se mozda jesam izblamirao ali da si na mome mjestu, ne bi znao sta da cinis

E moj snich,zbog pada hosta pravis ovoliku pometnju sjedi u neki cosak i pokrij se sa tastaturom,kako mozes da stavljas optuzbe na moj racun i racun ownera BU,
sramoto jedna!!
Poslednja Izmena: Mart 05, 2011, 04:29:08 PRE PODNE od Dude

Šta vi glumite? Balkan samp ne zanima ko je koga hack, sledeći put će autor ovakve teme dobiti ban. Opomena za sve.