bankomat sistem

Započeo excuse me, Decembar 02, 2009, 19:24:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, nisam znao da postoji balkanski forum vezan za sa mp skripting i bas mi je drago sto se jedan ovakav otvorio :)

Evo ako moze jedna pomoc, da li neko moze da mi napravi bankomat sistem, da mi da neku semu po kojoj to da uradim ja sam probao i nikako da napravim sve nesto ne ide svuda greska ne mogu da ga compile :S

hvala unapred svima :)

nadi u gamemodu /withdraw i te komande.. koje su vec slozene.. i smao ubacis kordinate bankomata .. znaci ono nes if(PlayerToPoint... neznam tocno sad nisam doma, u skoli sam, kad dodem doma ti napisem jos kako tocno...
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ja nezz niti kak odredit neku koordinatu!! NPR. Koja je koordinata od Burga
(Ako ko zna MSN mi je: [email protected])
Poslednja Izmena: Decembar 15, 2009, 11:48:37 PRE PODNE od Scripter

OMG, okani se ti scriptanja :D. Udjes u svoj server ili u debug i dodjes do mijesta od kojeg zelis uzet koordinate i ukucas /save i u GTA San Andreas folderu ce ti bit te koordinate u "savedpositions"

kakav debug??

I kak znat koji je broj objekta?? NPR. pomican ograda
Poslednja Izmena: Decembar 15, 2009, 11:20:08 PRE PODNE od Scripter

ne mora biti debug, odi samo na server ili na bilo koji samp i /save da si spremis kordinate koje ti spremi u savedpositions.txt

imas mta race map editor za broj objekta..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

slusaj sad ovako da ti objasnim... /save se nalazi u C:\My Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP
e onda kad boijes koordinate samo nadjes u Gamemodu komandu /withdraw, /bank i tako to i samo produzis PlayerToPoint i ubacis nove koordinate i sve ce raditi kako treba

Member since: 26.04.2010.

« Odgovor #6 na: Prosinac 26, 2009, 23:05:18 » ti vidis kad je on ovo postao?

Imas 1. opomenu! Lock
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.