[POMOC]Mta stakla

Započeo franjoxx, Februar 10, 2011, 15:30:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

franjoxx

ovako zanima me trenutno uredjujem pd i hocu staviti stakla ispred ali neznam kako da stavim.Ja stavim prvi red ali onda nemogu staviti stakla koja idu u drugi red stalno mi odlaze u pozadinu nemogu ih staviti na prvi red molim vas pomoc!

2 puta click na objekat > promijeni Z

EDIT: Tj. ovako je lakše. Klik na objekat, odi Ctrl+C i onda samo 2 puta klik na objekat i promijeni Z za visinu, a ne diraj Z za rotaciju. Najlakši način.
Poslednja Izmena: Februar 10, 2011, 18:43:01 POSLE PODNE od [RC] Fabrizio

Pritisni "C" i samo idi pageup

~lock
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Correlli

Citat: [BE] Gotti poslato Februar 10, 2011, 19:24:41 POSLE PODNE
~lock
Otključano.

Jednom sam te već upozorio kad si ovako zaključao temu, drugi put sam opet vidio tu grešku, ali sam prišutio i samo izbrisao tvoj post i otključao temu (mislim da je to ta ista tema), ali ovaj put ne.
Ako ti postaš to ne znači da si donijeo rješenje problema i da zato odma možeš zaključati temu.
Poslednja Izmena: Februar 10, 2011, 20:09:12 POSLE PODNE od Emilijo L. (Correlli)

Sve sam ti reko ako oćeš u MILIMETAR tačno da se poklapa...

franjoxx

fala vam decki carevi ste hvala vam puno :D