[Pomoc]Lag 3#

Započeo Nxidza, Januar 06, 2011, 15:28:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Immamm Problem ,koristim GF edit gamemod i preveo sam ceo (bio je na engleskom) i dodao mu neke komande i tako ,E  sada  . . .
Kada xocu da se ulogujem laguje 30 sec i onda kad se ulogujem opet pocne da baguje,ja na chat napisem S  on se ispise posle 30sec ,pomagajte. . . :P

Citat: [UB]Nxidza poslato Januar 06, 2011, 15:28:50 POSLE PODNE
Immamm Problem ,koristim GF edit gamemod i preveo sam ceo (bio je na engleskom) i dodao mu neke komande i tako ,E  sada  . . .
Kada xocu da se ulogujem laguje 30 sec i onda kad se ulogujem opet pocne da baguje,ja na chat napisem S  on se ispise posle 30sec ,pomagajte. . . :P

Jel ti taj gm i sve ostalo na USB-u / CD -u pa ga odatle pokrečeš ili sa kompa ? Ja sam jednom sa USB-a, pa mi je lagalo.
Može biti i do nekih timera započetih, a da nisu kako treba odraÄ'eni...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Januar 06, 2011, 15:39:59 POSLE PODNE
Citat: [UB]Nxidza poslato Januar 06, 2011, 15:28:50 POSLE PODNE
Immamm Problem ,koristim GF edit gamemod i preveo sam ceo (bio je na engleskom) i dodao mu neke komande i tako ,E  sada  . . .
Kada xocu da se ulogujem laguje 30 sec i onda kad se ulogujem opet pocne da baguje,ja na chat napisem S  on se ispise posle 30sec ,pomagajte. . . :P

Jel ti taj gm i sve ostalo na USB-u / CD -u pa ga odatle pokrečeš ili sa kompa ? Ja sam jednom sa USB-a, pa mi je lagalo.
Može biti i do nekih timera započetih, a da nisu kako treba odraÄ'eni...
Normalno pokrecem sa kompa,pa smo prebacili na FTP i isto . . .:S Ne znam sta bi moglo biti,ako mozes da resis da ti posaljem na PM Link da download-as gamemod pa da mi to namestis ako ti nije problem  ? ? ?

N0NE

i ja imam isti problem moze li neko pomoci

Citat: [SN]n0nE poslato Februar 12, 2011, 21:58:17 POSLE PODNE
i ja imam isti problem moze li neko pomoci
Tema je stara 1.mesec ali jos uvek imam isti problem,nije bitno sto si refreshao ! XD :P

EDIT:Ae ljudi pomagajte !