[POMOC] Objekta se nevidi sa jedne strane

Započeo Frile, Februar 08, 2011, 23:35:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

e ovako imam jedan problem uradio sam burg sa staklom i sada kad sam pravio stavim staklo ali se ono samo sa jedne strane vidi i ja sam svako staklo koje sam dodavao kliknem dva puta i dje pise double side oznacim i onda mi se u mta obadvije strane vide ali kada sam to convert i ubacio sa server samo mi se vidjela jedna strana tog objekta. ima li neki nacin da se rijesi sem da svaki objekta pojedinacno kopiram i zarotiram

Mikic95

Sasvim lagano, kopiraÅ¡ ga (Ctrl +C), ideÅ¡ F3 i tamo gdje ti piÅ¡e  X = 0  ti stavi 180 i eto.

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Februar 08, 2011, 23:37:55 POSLE PODNE
Sasvim lagano, kopiraÅ¡ ga (Ctrl +C), ideÅ¡ F3 i tamo gdje ti piÅ¡e  X = 0  ti stavi 180 i eto.

znam za taj nacin ali moze li neki drugi jer u mta sam bio stavio double side i tamo je bilo sve dobro

Mikic95

To Å¡to se u MTA vidi to nema nikakve veze sa serverom.


Neki ti se objekti nevide sa druge strane jer kada ih je GTA radio nije bilo potrebe da rade obostrane objekte ukoliko igrac nikada nece biti sa druge strane da ih vidi.
Jednostavno kopiraj objekt i zarotidaj ga za 180 stupnjeva :)
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

Citat: BalcanNation poslato Februar 08, 2011, 23:44:58 POSLE PODNE
Neki ti se objekti nevide sa druge strane jer kada ih je GTA radio nije bilo potrebe da rade obostrane objekte ukoliko igrac nikada nece biti sa druge strane da ih vidi.
Jednostavno kopiraj objekt i zarotidaj ga za 180 stupnjeva :)

;) treba da se vide sa obadvije strane jer je to burg koji je od tog stakla sad cu poceti da rotiram objekte