Pomoccc

Započeo ivanvulas, Oktobar 12, 2009, 20:00:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

molio bih nekoga da mi u detalje objasni kako se skripta ubacuje na server koji bih ja hostao od kuce ovako za zabavu molim pomozite. zelim da mi se objasni u detalje jer sam nov u skriptanju a neke tutove bas nekuzim pa molim detaljno

r4z0r

E pa ovde obicno traze pomoc oko scripte, a ne da ti u detalje nesto objasne .. nezz brate moras naucit scriptat da bi ti mogli pomoc .. nemoze na tanjur nista  ;D

da ali nezz di da pocnem
znam u mt-a napravit sve objekte ali nezz komande kao npr /yo da otvorim vrata i /yc da zatvorim nasao sam tut ali nezz kako da skriptu ubaci u server kad bih znao kako ubacit u server nekako bi ja skuzio sve to

r4z0r

A pa convertujes MTA objecte sa deluxe converterom (nadji na google) , convertujes ih u pawno code otvoris svoj gamemod i unutra te codove i eto ti objecti ako si to pitao ..

ajde tnx sad mi je nesto jasno ajde mi sad pojasni ako znas kako ubacit mod u server da vidim ja to malo

r4z0r

A ma jao duga procedura za pocetnika .. eno ti tema Country War RP UPDATED .. tamo imas paket i unutra ti je server imas gamemod pa edituj i radi sta oces al nemoj govorit da je tvoje , ponovo uploadat il sta sl. eto samo da imas za primjer

to sam i mislio napraviti downloadat neki sa neta i onda polako ubacivat stvari ajde tnx idem ja malo prckat sa time