[POMOC] Posledica zadobijenog metka.

Započeo [AG]ukolazaNinje, Januar 08, 2011, 20:04:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

U naslovu vam nije bash lepo objasnjeno, stoga, ja sam tu da to bolje objasnim ovde...
Dakle, zanima, dali neko mozda zna, kako bih mogao da napravim, da kad igrach zadobije udarac/metak/hitac
od protivnika, dobije i zatresen ekran... Znam dabi to moglo da se napravi pa zato pitam...
Nemojte se naljutiti, ako je ovaj text/pomoc vezano za Pawno skriptanje, ali mi treba,
pa sam jednostavno stavio ovde, jer ne znam gde bi to moglo biti iskriptan, hvala... :D Ochekujem pomoc.hehehe


Citat: Dereck poslato Januar 12, 2011, 20:20:53 POSLE PODNE
Mislis kao na COD ?
nisam mnogo igrao CoD
al znam da je onako slichno...
msm da ti se trese ekran, to je vazno...
zna li neko? bilo ko?  :P


Citat: Dereck poslato Januar 13, 2011, 13:07:11 POSLE PODNE
Da ja znam
Uzmi tazer i udri na komp :D

Ajde mi reci jesi ti normalan... Zasto spamas kad neznas resenje tebi Correlli treba napraviti bage HomeSpamer a ne HomeBoy... Ja cu potraziti to na samp forumu ako nadjem dacu ti vamo url

Javio se pravi -.-
A znas sta bas bi bio sretan ak mi stavi HomeSpamer haha



Citat: Dereck poslato Januar 13, 2011, 13:14:47 POSLE PODNE
Javio se pravi -.-
A znas sta bas bi bio sretan ak mi stavi HomeSpamer haha

On ništa pogrešno nije rekao,u svakoj temi se javljaš,bilo da znaš ili ne znaš da pomogneš -.-


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



ZicMortal

Citat: Dereck poslato Januar 13, 2011, 14:17:01 POSLE PODNE
To je tvoj problem ?

Ne govorim da si gIup, ali ti stvarno PRETJERUJEÅ .

@ tema,

Dalo bi se mozda uz pomoc nekakvih sistema mozda. Kad bi bar postojalo OnPlayerLosesHealth..
pa jos parametar reason i popis razloga.. vec bi se dalo napravit. Al ovak bas i ne ;)

Nasao sam samo ovo  :o http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=55667&highlight=Camera

forward ShakeCameraForPlayer(playerid, time, speed, intense);
Poslednja Izmena: Januar 13, 2011, 18:39:11 POSLE PODNE od eXtreme

Citat: eXtreme poslato Januar 13, 2011, 13:09:05 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Januar 13, 2011, 13:07:11 POSLE PODNE
Da ja znam
Uzmi tazer i udri na komp :D

Ajde mi reci jesi ti normalan... Zasto spamas kad neznas resenje tebi Correlli treba napraviti bage HomeSpamer a ne HomeBoy... Ja cu potraziti to na samp forumu ako nadjem dacu ti vamo url


netriba njemu homespammer njemu triba 4everbanned noob samo spama, jedan lik se tek prijavi na forum i kaze... i dereck ce njemu procitaj pravila... dereck moga bi ti prvo procitat pravila pa onda ostalima govorit da citaju zato sta koliko vidin ti bi isto tirba dobit ban cin spamas ka majmun bez glave oce ti donit sta ti postovi mozda ?

Citat: Reath poslato Januar 13, 2011, 19:39:56 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Januar 13, 2011, 13:09:05 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Januar 13, 2011, 13:07:11 POSLE PODNE
Da ja znam
Uzmi tazer i udri na komp :D

Ajde mi reci jesi ti normalan... Zasto spamas kad neznas resenje tebi Correlli treba napraviti bage HomeSpamer a ne HomeBoy... Ja cu potraziti to na samp forumu ako nadjem dacu ti vamo url


netriba njemu homespammer njemu triba 4everbanned noob samo spama, jedan lik se tek prijavi na forum i kaze... i dereck ce njemu procitaj pravila... dereck moga bi ti prvo procitat pravila pa onda ostalima govorit da citaju zato sta koliko vidin ti bi isto tirba dobit ban cin spamas ka majmun bez glave oce ti donit sta ti postovi mozda ?

Nece mi to donit ban jer administratori/super moderatori su veoma pametnji od tebe..
Mene je spamanje zabava, imas problem ?
Ako ti se ne svidja lagano odleprsaj..



ZicMortal

Citat: eXtreme poslato Januar 13, 2011, 18:38:29 POSLE PODNE
Nasao sam samo ovo  :o http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=55667&highlight=Camera

forward ShakeCameraForPlayer(playerid, time, speed, intense);

Mislim da je kod ovoga veći problem prepoznavanje dali de igrac ranjen nego nacin na koji ce igrac biti 'zatresen' kad bi dobio metak.