Undercover Rol3play!

Započeo pero35, Januar 16, 2011, 15:18:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

-/-
Poslednja Izmena: Januar 17, 2011, 17:06:07 POSLE PODNE od \|/ Balcan Fox \|/
      Uskoro dolazi

                BSRP    

        Balkan Style RolePlay

Samo si rekao koliko objekata i mafia
Niko ti nece doci kad ne opises ni malo -.-

Opis me je Privukao 100 posto dolazim Forum je Super Nema bolji Super I zelim vam svu srecu u daljem radu!! hhh...

Ovo JE ZA BOGU PLAKAT...Sta je ovo kakav je ovo opis daj uredi malo neverujem da ce ti iko doci dje je forum dje je nesto novo sto ce privuci raju dje je taj mod ako je super opisi ga daj slike daj nesto..

BTW: Srecno Trebat ce vam inako ce se ovo ugasit za mesec kada istekne host  :-*  :-*  :-*
//koji sam ja kreten

Nije njegove server oce da dobije admina pa mora dovest igraca :P

Mikic95

Nesretno ti, Å¡ta se nisi potrudio napisat bar neki malo duži opis, a ne samo ovo  :'( :'(

Gle,ja stvarno nemam nikakve veze sa ovim serverom,samo sam usao da pogledam,ali evo kako si trebao da ga opises,bar ovako:

...::OPIS::...

Server je RolePlay,znaci svi igraci teze da sto realnije simuliraju pravi zivot.Mod je edit Raven's moda,preveden je i uredjen,a uz to je dodato i dosta novih objekata.Login/Register sistem je u dialogu,a pre nego sto se registrujete imate uslove koriscenja sa kojima se mozete sloziti,u suprotnom ce vas server kickati. Spawn se nalazi u blizini plaze i dobro je uredjen. Promenjeni su nazivi organizacija/bandi/mafija kao i njihove baze. Od poslova tu su kurva,detektiv,kamiondzija,cistac ulice,kosac trave i mnogi drugi... Na serveru se nalazi oko 30 bizzova i oko 650 kuca,a na svakoj od njih se nalazi i 3D text sa informacijama u vezi njih.Na serveru postoji i ownership,a dodati su i auti koje moze voziti svaki igrac radi ugodnijeg igranja.Anticheat sistem je takodje tu,detektuje svaku vrstu cheatera,a uz to imamo i Anti Bunny Hop sistem koji automatski kicka igraca koji ne postuje ovo RP pravilo.Ali kao sto kazu,slike govore vise od 1000 reci pa izvolite pogledajte.

...::SLIKE::...

Spawn



Banka



Burg



Zeleznicka Stanica



Eto to su neke od slika,za ostale dodjite na server i pogledajte sami. :)

...::OSTALE INFORMACIJE::...

Server IP: 217.79.190.156 :7793
Forum: U izradi. ( moja predpostavka )

Kada dodjete na server recite da vas je doveo [Dario_Boss].

Poslednja Izmena: Januar 16, 2011, 17:59:17 POSLE PODNE od | ~ Djea ~ |


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

* Morate biti vlasnik, su-vlasnik ili najmanje nešto kao Super/Global Moderator na tom serveru ako želite otvoriti temu

omfg  :D


udem na server i gle ovo , sad mi nije jedino jasno kakav gligor...






Ovaj server je nigdje veze nazivaju se najboljim dosli su kod mene na serv i reklamirali svoj server plus su dosli na facebook na oficijalnu moju grupu reklamirat znaci tako necete uspjeti a nemozete navuci ne 10 stalnih igra na serv tako da to propada 100%