Par rijeci od Djure...

Započeo Dude, Decembar 27, 2010, 17:26:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Usao sam,zgadilo mi se...Isto ime evenata,pola toga kopiranog ???
Rentanje isto,bizzovi isto tako.O dijalozima da ne pricam...A ja sam zbog toga skoro otisao :'(
Mislim stvarno tek sad razumijem kad vidim online koliko je iskopirano...Al nije los mod :D

Mikic95

Citat: [CH/CS]John_Tequila poslato Decembar 27, 2010, 21:27:16 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 27, 2010, 21:24:34 POSLE PODNE
Samo kako su uspili sve iskriptat ko djuro, nije mi jasno!

ÄŒuj, Hoxxy je dobar skripter...

Al ne radi baÅ¡ sve kao na CH, opet je na CH bolje sreÄ'eno, neÅ¡to je kopirao ali nije uspio tako dobro srediti kao ovamo.

Evo javio mi se jedan admin na msn sad. Ovaj server je koma, igram samo zato sto imamo igraca. Nista nije optimizirano i pola moda je skinuto s interneta

Pa razmislite sad sta je rekao ^^

ja sam takodjer bio na njihovom serveru i bilo ej na otovrenju nekih 30 igraca ali su mahom odlazili,skuzio sam odma cim sam se spjio da su textovi totalno ko na CH,poslovi isto tako sve i jedan posao koi CH ima,mislim meni je to zalosno i takve ljude treba udaljiti i sa BS-a,i poslat im prijave i nezz sta bi jos moglo javit hosteru da rade [cenzuru]...
dobro da nisu i IP adresu kopirali,da mogu vjerovatno bi i to xd...
koliko su nesposobni vidi se po tome jer im je forum totalna cenzura,nemaju blage veze,ruzno je ko lopov...

pored kopiranja CH, vidio sam kopije i sa GF i LB (nisam ulazio na srvr, pa nisam vidio ima li jos sta, ali iz opisa sa vidio da pored CH ima i GF i LB kopija)....Znaci server je cista kopija drugih servera ;)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

makelele

evo do mene jedno pitanje,ako je vrijedno bana banajte me.
Dali je djuro kopirao  od drugio sta vi mislite ja znam odgovoror???

Citat: AND1 poslato Decembar 28, 2010, 11:57:44 PRE PODNE
evo do mene jedno pitanje,ako je vrijedno bana banajte me.
Dali je djuro kopirao  od drugio sta vi mislite ja znam odgovoror???

bilo bi dobro da pises razumljivo, zarezi bi ti dobro dosli...

lock