MG RolePlay OTVOREN (obrisali ste vec 4 puta NE BRISITE!!!! )

Započeo -Mario-, Januar 03, 2011, 21:52:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UVOD U REGISTRACIJU!!

Kada se ubacite u server pojavivam se jedan dijalog ,na kojega upisite vas pasword,Kad upisete onda vam s epojavi opet da,napisete pasword za login...

NAKON REGISTRIRANJE!!

Odaberete spol,musko,zensko,godine,datum rodjenja

Kada se registrirate spawnate se kod burga !!

Napomena za registriranje morate napisati prvo krivi pass,onda pravi jel necete da vidite ,kad to napravite sve ce raditi..


Bande i Organizacije su sljedece !!

LSPD -policija los santosa
FBI - fbi se nalazi odma kod PD-a
Gradonacelik - vlasnik grada LosSantosa
Hitman - nocne ubice ,koje ubijaju da drugi nevidiju ,za novac
LSV - to je jedna banda koja je kao mafija dila drogom ubija i slicno
VLA - vla je banda koja je slicna kao lvs skoro isto
Ballas - svi znamo sta je to i kakova je to banda ,tako da nemoram da opisujem
GSF - GroveStreet Familly Grove je smjesten kao i na svakom modu u Gantonu , Jedini grove ima drogu i od njih se kupuje !!

Poslovi !!

Poslovi su sljedeci !

Bus driver,mehanicar,novinar,kurva,diler droge,kradljivac,diler oruzja,raznosac pice,raznosac novina,farmer,licenser,vlakovodja ...I ostali drugi ima puno poslova ,al nisam piso pa sada napamet pricam ..

Sta se tice S0beit zastite ,za to se nemorate brinuti,jel imamo zastitu za sve ..A to su sljedece..

SPAM - 2 upozorenja kick
Jetpack - kick
Novac nemozete stvoriti jel se vraca
Minigun i sva ostala oruzja  - kick
Car spawn - kick
Airbrake - kick
CapLock - e to je cool ,kad pisete caplockom vama su slova smanjena ,tako da se nevidi caps
Psovanje - rjeci vam se automatski naprave  ******

Eto sta se tice zastite za sve kicka automatski !!

Admin levela ima 5 , komanda za admina ima puno
GameMasteri level ima 4

Sta se tice Admina mozete da dobijete ,ako dovedete 5, ili vise igraca !!

A gameMastera dobijete ako dovedete 2 ili vise igraca!!

To za admine u gamemastere sam napisao tako da neispitujete bezveze!!

Sta se tice Auta , autosalon je na jednoj planini i ima ukupno 24 auta za kupiti , dodjete do njih i upisete /carbuy
Komande za auta: /carlock  /carunlock /park

Za auto je i ubacena komanda engine ,znaci sjednete u auto i pritisnete shift ili /engine

A kao bolja sigurnost za voznju ubacen je pojas znaci kada ulazite u auto napisete /spoj i veze vas

Imamo i vremensku prognozu koja se emitira svakih pola sata , tu su i eventi koje imamo svaki dan ..

Sta se tice igraca nema puno jel je server prekojuce otvoren i danas prebacen na 0.3c ,pa sam morao sve ispocetka !!

Skripter: Danijel Furjan na serveru Mario_Proxy na serveru
             Owneri:              Igor Ilic  na serveru Jack_Sparrow
                           Aleksa Njegovanovic na serveru Donald_Duck

IP servera je :217.79.190.156:7794

Url: jos nemamo jel je server nov ali imat cemo Hostan Web

Sta se tice za igranje vam je potreban 0.3c to ,mozete da skinete na www.sa-mp.com

Jos sam htio napomenuti ,ja i owner smo razgovarali ako ce ,biti puno igraca uzeli bi 100 slots, pa razmislite ...

Server je odlican i ekipa je odlicna ..Sad ako mozda idete na server odite razgledajte ali nece biti nikoga jel ja i owneri nesto radimo ,a igraca nema jel niko nezna za server ,tek sams ad objavio ..

NAVALITE !!!

Citat: Marakoni poslato Januar 03, 2011, 21:52:18 POSLE PODNE
Sta se tice Admina mozete da dobijete ,ako dovedete 5, ili vise igraca !!
A gameMastera dobijete ako dovedete 2 ili vise igraca!!

Ovim si sve rekao. Ali ajde srecno!
Poslednja Izmena: Januar 03, 2011, 22:08:23 POSLE PODNE od Djea Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ne to san napisao zato sta ,svaki drugi igrac doÄ'e i oce admina oce admina ,zato sam to napisao !!! Ako vec zele neka dovedeju igrace !!


Ja niti neznam koje taj lik niti nista,ja san mod skinia ,tu kod vas i stavia ga kod sebe,a za tog lika ja nista neznan !!