[Pomoc] moze pomoc oko ubacivanja gamemoda

Započeo T.P.R., Decembar 30, 2010, 20:32:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jel mi moze neko reci kako se korak po korak ubacuje ravens gamemod da ne izbacuje error kada se compile
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ÄŒini mi se da ti imaÅ¡ probleme sa onim "Coudn't read from file"... errorima.  Samo trebaÅ¡ da sve te includeove downloadaÅ¡ i ubaciÅ¡ ih u folder gdje ti je sve to, tačnije u Pawno-Include .  ( Ti includeovi imaju nastavak .inc ). Dakle npr. imaÅ¡ error coudnt read from file 'utils', ti pronaÄ'eÅ¡ utils na internetu, download ga i ubaciÅ¡ ga u Pawno-Include folder.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\MOD NOVI\gamemodes\larp.pwn(456) : fatal error 100: cannot read from file: "streamer"

evo ovo mi izbaci uvek...imas resenje.... mnogo mi treba.... ;D ;D ;D

Pa isto kao i za utils  xD  NaÄ'eÅ¡ include taj i ubaciÅ¡ ga  :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

ahhhh kako sad da nadjem bas taj streamer imas neku ideju  ;D ;D ;D :) :) :) ;) ;) ;)

Ma skines neki gamemod bilo koji pa imas pd PAWNO ,inace includove ,a ako nema imas na google ,napises pa nadjes :D tako sam ija ..

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!