Gde da nadjem MTA sa novim objektima za 0.3c ?

Započeo TheMonk, Januar 04, 2011, 00:52:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skinuo sam najnoviji MTA 1.0.4 ali u njemu nema tih novih objekata,gde mogu da nadjem to!?

Shvatite vec jednom!

MTA i SAMP su potpuno 2 sveta,zasto bi sad MTA izradjivala novu verziju samo zbog sampa ?

Znam to...kako onda drugacije da ubacim nove objekte u samp?Video sam na SFSE (stunt server) imaju na spawnu nove objekte,kako da dodjem do njih...?

Mikic95

Citat: [BF]Monk poslato Januar 04, 2011, 01:14:48 PRE PODNE
Znam to...kako onda drugacije da ubacim nove objekte u samp?Video sam na SFSE (stunt server) imaju na spawnu nove objekte,kako da dodjem do njih...?

To je tajna  :D  ... ajd nek netko kaže (ako zna) i mene zanima  :-\


Nebude nikad,jer MTA nema nikakve veze sa sampom...Jedino sto se moze je ubacit na jedan nacin objekte u mta ali ponekad crasha a i ne nadodavaju se nego zamijene neke obijekte...Tut za to ima na samp forumu ali ga nemogu sad naci... :(
Mysterious roleplay




Pogledaj ti tu proceduru... Zar nije lakse stavis neki objekat na to mesto i samo zamenis ID sa novim objektom  :-\ ?

Jel stvarno tako tesko doci u igru koristiti /s i ubaciti objekt na tu kordinatu???? BTW, imate nekoliko stotina object editora za samp ako vam je ovako nezgodno.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Januar 04, 2011, 14:17:04 POSLE PODNE
Jel stvarno tako tesko doci u igru koristiti /s i ubaciti objekt na tu kordinatu???? BTW, imate nekoliko stotina object editora za samp ako vam je ovako nezgodno.
Sta je to /s ? Nisam sad kuci pa nmg da vidim!

edit: Koji sam bot  :D Skontao sam xD
Poslednja Izmena: Januar 04, 2011, 14:22:21 POSLE PODNE od Joxy

i meni zanima kako da dodam nove objekte nestho su pricali da u ingame se dodaje moze mi neko kaze koje su komande i ta sranja?
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D