Balkan Game |TkB|

Započeo Edin, Decembar 10, 2010, 11:54:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo nadam se da mi necete obrisati temu.

Evo kao sto vidite predstavljam vam BALKAN GAME FORUM

To je forum gdje se okuplja veliki broj gamera i svi su na jednom mjestu gdje svi zajedno raspravljaju o igrama i ostalo.

Forum je restartovan tako da sada idu sve ispocetka.

Pridruzite nam se.

Adresa Foruma

http://www.balkan-game.22web.net

Hvala
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Ako vec zelis otvoriti neki gamers community onda si trebao kupiti host i internacionalnu domenu + dizajnirti forum(stranicu)...Ovako mozes da pises propalo,jer postoji mnogo kvalitetnijih gamers zajednica...

Ne brini. Imam vec zakupljen host i domenu. Takodjer imam i Temu koja je posebno editovana. Sto znaci ako bude korisnika /clanova onda postavljam to novo ;)
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Pa izgledom se i prvilaci raja  :),preporucio bih ti da tu temu postavis sto si editovao ili zakupio kako god :)

Evo obavjestavam vas da je editovana i tema.

Bit ce jos malih izmjena oko dizajna.

Od 1.1.2011 godine pocinje NAGRADNA IGRA. Sakupljanje refferal-a.
Mozete osvojiti besplatno SERVER na dva mjeseca za bilo koju igru i po zelji broj slotova. Tu su i jos mnoge razne nagrade.


www.balkan-game.tk
Poslednja Izmena: Decembar 18, 2010, 22:28:17 POSLE PODNE od Edin
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Cekaj,forum je restartovan i sve ide ispocetka,a kada udjem na forum sa desne strane pise da neki likovi imaju i po 350 i 90 postova? Srecno sa forumom,zelim vam da uspete :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Eee hvala ti. Eto vidis nismo sve ni ocistili kako treba ... ;)  Evo sad je sredjeno i to ;).... Veliki pozdrav
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!