[TREBAM]Banner

Započeo |W|SoaD123, Decembar 02, 2010, 06:35:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Znaci ovako. Posto otvaram svoj server u nedjelju navecer trebam nekoga da mi napravi banner za balkan samp tj. onaj dolje animirani u kojem ce pisat Weber RolePlay/Dm
IP 217.79.190.156:7792 i jos nesta po zelji mozete npr.Dodjite i posjetite nas.
Druga stvar sta trebam je neki logo za forum isto sa sadrzajem Weber RolePlay/Dm IP 217.79.190.156:7792.
Hvala i nadam se da ce netko pomoci jer ja stvarno nemam vremna da radim u PS-u i da si napravim,a imam i drugih vaznijih stvari.

black_dota


lol dota ovo je offtopik ne samp server oglasi.. decko trazi banner ;)



black_dota

Citat: Derekonja poslato Decembar 03, 2010, 00:57:15 PRE PODNE
lol dota ovo je offtopik ne samp server oglasi.. decko trazi banner ;)
e aj ne pametuj

opis bannera: BOJE TEXT I OSTALO

a to najbolje da ti on daje gotov banner i ti da ga stavis na imageshack.us -.-"



black_dota

jesi ti glup?

ja pitam koje boje i kakav text da bude na banneru da bi mogao da napravim


black_dota koristi sta god zelis rekao sam da ce biti dobar bilo kakav ako se i tebi svidja,mozes plavu,crvenu,zutu,text isto po zelji...
Drekonja vidim da si neki pametan,i javio si se u temi da zelis pomoc,ako neces nemoras nemoj ni spamat jer jos jednu rijec bezveznu napises prijavit cu te moderatoru...

black_dota

Citat: SoaD123 poslato Decembar 03, 2010, 06:11:38 PRE PODNE
black_dota koristi sta god zelis rekao sam da ce biti dobar bilo kakav ako se i tebi svidja,mozes plavu,crvenu,zutu,text isto po zelji...
Drekonja vidim da si neki pametan,i javio si se u temi da zelis pomoc,ako neces nemoras nemoj ni spamat jer jos jednu rijec bezveznu napises prijavit cu te moderatoru...
uradicu ti danas, mozda sad pre podne mozda uvece jer imam skolu kasnije

lol -.-" daj temu, motiv nesto na sto mogu radit :S