Hitno Hitno

Započeo Cornelone, Novembar 26, 2010, 19:36:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ljudi potrebna najveca pomoc kako dati admina kad otvorim server da mogu imati admina ukucam /rcon login i pass i posle sta da radim

Neide preko rcona ;)

OdeÅ¡ tamo u svoj server, naÄ'es Scriptfiles/Users i tu naÄ'eÅ¡ sebe, i otvoriÅ¡ notepadom piÅ¡e Admin level:0 ti staviÅ¡ 1338 i to je to ;)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

cristiane

Citat: jolley poslato Novembar 26, 2010, 19:36:41 POSLE PODNE
Ljudi potrebna najveca pomoc kako dati admina kad otvorim server da mogu imati admina ukucam /rcon login i pass i posle sta da radim
idi u scriptfiles/users nadji svoj nick otvori (otvara u notepadu) pise ti admin level 0 ti promjeni 0 pod koji hoces level admina
Poslednja Izmena: Novembar 26, 2010, 19:44:18 POSLE PODNE od cristiane

Da ali kad to stavim onda nemogu da se registrujem na server vise tim nickom kad kucam svoj pas posle pise mi wrong password :'(

Koji mode koristis??

I naslov ti je pogresan..

Trebalo bi izgledati [POMOC] 'pa naslov'
Poslednja Izmena: Novembar 26, 2010, 19:58:26 POSLE PODNE od Aleksandar

Citat: jolley poslato Novembar 26, 2010, 19:48:33 POSLE PODNE
Da ali kad to stavim onda nemogu da se registrujem na server vise tim nickom kad kucam svoj pas posle pise mi wrong password :'(

Ovako bolan :

C:\Kucni_Server\scriptfiles\Users

I naÄ'es svoj nick, znači mora biti registrovan, i onda tek editujeÅ¡ ovako kao ja dole.


Key=ovo je password nema veze sa tim
Level=1
Spawn=0
AdminLevel=1338 ovdje staviš


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Koji god mod da koristis,jednostavno lakse ti je napraviti komandu kojom ce rcon logovan igrac moci dati drugim igracima admin lvl i tvoj problem je resen :)

Cobra 11

Kao prvo... trebas PROCITATI pravila ovog PODFORUMA...a kao drugo trebas koristiti TRAZI jer je ovakvih pitanja vec bilo.....

Gamer.Im

Citaj pravila...Ides u cfg nades svoje ime i vidi Adminlvl pise 0 a ti to promijeni u 1338 ;)

ja mislim da mu ne trebaju 10 isti odgovori