Pomoc, gadno sam usro ! xD

Započeo [PL]Xx_KiCo_x3, Septembar 23, 2009, 15:15:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slusajte, nes sam radio sad se vise nesjecam sta i sve sam pregledo ali jednom kad sam uso u igru i malo igro svoj server [kucni na localu xD] primjetio sam da nema nijednog auta osim kucnih i one koje sam ja stavio u gamemode (CreateVehicle) a da ti kojih ima svi su zakljucani XD takoÄ'er nema ni ikona, (za biz, za kuce...) nezz zasto... ako je neko imo slican problem nek pomogne  :'(

Edit: radim u obicnom PENo LS
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2009, 15:15:49 POSLE PODNE od [LG]_eXtReMe_
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Posjeta 11 a niko da pomogne? a jeste neki  :'( :'( :'( XD
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2009, 18:52:42 POSLE PODNE od [LG]_eXtReMe_
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Trawis

e da sad sam se sjetio..to se i meni desilo...napravio si krivo kucu dakle nesto si izostavio,al ne mora to bit kuca možda si zezno bizz.cfg ili sbizz.cfg pokušaj to vratit kak je bilo pa vidi ;)

Kao sto su ti rekli u prethodnim postovima pogledaj u bizz.cfg ,sbizz.cfg ili property.cfg da nisi sta zeznio ,jer mala sitnica u navedenom usere dosta tog u GameModu..znaci izostavis negde ,| . itd... nesto useres... znaci pogledaj to troje jos jednom ali dobro i rijesit ces :)


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

CitatP.S Da li si pre editiranja moda dobro radilo ili je ovo prvi put da probas gm

Inace gamemode sam poceo editovat prije 3 mjeseca i radio je xD
...
da fkt, radio sam kuce i bizzeve... napravio sam oko 10 kuca i 1 biz i iso vidit sve radilo, posle sam dodao jos 1 kucu ali bez kucnog auta i mozda otad neradi...kk vidicu...ak nebude valjalo pocinjem pravit RPG...xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012